Łatwo się na coś uczulam. Czy podłoga laminowana Quick-Step to dobry wybór?

Podłoga laminowana

Łatwo się na coś uczulam. Czy podłoga laminowana Quick-Step to dobry wybór?

Zdecydowanie tak! Uszczelniona powierzchnia zabezpiecza przed zbieraniem się i gromadzeniem kurzu i pyłu. Roztocza kurzu i inne organizmy wywołujące alergię nie mogą przeżyć na czystej podłodze laminowanej. Pomaga to zabezpieczyć dom przed alergenami, co jest szczególnie ważne w przypadku osób cierpiących na astmę lub alergię na kurz. Regularne czyszczenie podłogi utrzymuje także w czystości rowki w kształcie litery „v” między deskami niektórych podłóg Quick-Step.

A dzięki uszczelnionej powierzchni i wykończeniu podłoga Quick-Step jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Zalecamy czyszczenie podłogi na sucho mopem z mikrowłókien firmy Quick-Step. Od czasu do czasu można także czyścić podłogę laminowaną Quick-Step wilgotnym (lekko zwilżonym) mopem. Należy pamiętać o dodaniu środka czyszczącego Quick-Step. Nie zawiera on wosku, lakieru ani pasty, które mogłyby przyciągać kurz i pył.

Doskonale uszczelniona powierzchnia, w połączeniu z prawidłową techniką czyszczenia (mop i środek czyszczący) zagwarantują całkowite usunięcie wszelkiego kurzu, łącznie z drobnym pyłem.

Dowiedz się więcej:


Powiązane tematy

Ogólne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące podłóg Quick-Step oraz oficjalnego sklepu internetowego Quick-Step.

Parkiet

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące podłóg drewnianych Quick-Step.

Winyl

Masz pytania na temat podłóg winylowych Quick-Step? Sprawdź listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi.

Akcesoria

Od montażu po pielęgnację i naprawy: często zadawane pytania dotyczące akcesoriów Quick-Step.
Top