Luksusowy wybieg Quick-Step
podczas Mercedes-Benz Fashion Week Australia

Przepych, blask, elegancja i styl… Tych rzeczy z pewnością nie zabraknie podczas Mercedes-Benz Fashion Week Australia. Podziwiając piękno zachwycających projektów i wzorów, niektórzy z pewnością zauważą równie olśniewającą podłogę. Fakt, że Quick-Step jest oficjalnym sponsorem wydarzenia zapewni wiele okazji, podczas których będzie możliwe podziwianie wielu produktów dobranych specjalnie na to światowej klasy wydarzenie.

Od 14 do 19 maja, 1 000 metrów kwadratowych szyku i klasy znajdzie się w świetle reflektorów podczas tegorocznej edycji festiwalu mody, której nie można przegapić. Stopy niektórych spośród najsłynniejszych modelek i projektantów mody na całym świecie będą stąpać po zaprojektowanych przez nas podłogach w trakcie całego wydarzenia, jako że znajdą się w każdym miejscu… - od pomieszczeń, aż do wybiegu czy desek teatru. Piękno naszych podłóg stanie się jeszcze bardziej widoczne w blasku reflektorów.MODNE POŁĄCZENIE

W porozumieniu z naszym partnerem - Mercedes-Benz Fashion Week Australia - staraliśmy się wybrać podłogi, które stanowiłyby jak najlepsze połączenie ze światem mody. Zarówno podłoga laminowana Classic Quick-Step, jak również podłogi laminowane Largo, jak również podłogi winylowe Balance Click stanowiąc najlepsze możliwe tło dla prezentacji najnowszych trendów modowych z Australii i całego świata. 


Luksusowy wybieg Quick-Step podczas Mercedes-Benz fashion week Australia


MODA I QUICK-STEP: DOSKONAŁE POŁĄCZENIE

Świat mody i Quick-Step dzielą wspólną pasję: tworzenie produktów, które łączą w sobie innowacyjność i piękno. Dlatego właśnie nawiązana współpraca sprawdziła się doskonale. Wspólna miłość do interesujących projektów, faktur, trendów oraz wyjątkowej jakości gwarantuje prawdziwie mistrzowski rezultat. To właśnie dzięki takim projektom firma Quick-Step może stale przesuwać granice innowacji oraz tworzenia nowych produktów spełniających nawet najwyższe wymagania klientów. Obecność na wydarzeniu o tak wielkiej randze jest dla nas zaszczytem

Niezależnie od tego, czy naszym następnym wyzwaniem będzie kolejne światowej klasy wydarzenie czy domowy salon, będziemy oczekiwać na nie z zapartym tchem!

Luksusowy wubieg Quick-Step podczas Mercedes-Benz fashion week Australia

Usługa zamawiania próbek tymczasowo niedostępna

Z uwagi na bieżącą sytuację związaną z COVID-19 oraz podjętymi działaniami zapobiegawczymi, informujemy, że zamawianie wzorników podłóg nie będzie możliwym do odwołania.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt przy pomocy formularza dostępnego na stronie.

Dziękujemy za wyrozumiałość, Zespół Quick-Step