Malene znalazła idealną podłogę do swojego wymarzonego domu na wzgórzu


Zajrzyjmy do niezwykłego domu Malene Foss i jej męża Pera. Z domu usytuowanego na wzgórzu w norweskim mieście Lyngdal rozpościera się zapierający dech w piersiach widok, dając niezwykły efekt w połączeniu z oszałamiającymi wnętrzami. 

Malene chciała połączyć nowoczesne akcenty skandynawskich wnętrz z bardziej tradycyjnym, rustykalnym wyglądem. W rezultacie powstała prawdziwie inspirująca mieszanka. Na podłogę Malene wybrała Quick-Step Impressive Dąb spokojny jasny (IM1854). “Ta podłoga doskonale odzwierciedla mój styl. Dzięki połączeniu rustykalnego wyglądu z nowoczesnym nordyckim wnętrzem ta podłoga jest idealna dla naszego wymarzonego domu”. 


Odkryj asortyment ImpressiveW poszukiwaniu doskonałego koloru

“Po porównaniu różnych rodzajów i kolorów u lokalnego dystrybutora na miejscu w Lyngdal znalazłam idealną podłogę do naszego domu. Zdecydowanie najważniejszym aspektem był kolor. Szukałam czegoś, co będzie nie do końca szare, a jednocześnie nie zbyt żółte. Musiało mieścić się dokładnie pośrodku. Firma Quick-Step miała dokładnie taki kolor i taki wzór, jakich szukałam”, mówi Malene. 

“Ponadto nic nie pobije stosunku jakości do ceny produktów Quick-Step. Cały imponujący asortyment jest odporny na zarysowania i wodoodporny, więc była to idealna podłoga dla całego domu – do kuchni, lecz również do salonu i przedpokoju. Dzięki systemowi Uniclic instalacja przebiegła bardzo sprawnie”.

Malene jest absolutnie zachwycona efektem końcowym. A każdy gość podziela jej entuzjazm. “Wszyscy zachwycają się naszą nową podłogą Quick-Step”, mówi Malene. “Tak więc zdecydowanie bym ją poleciła każdemu!”

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat podłogi wybranej przez Malene, przyjrzyj się imponującemu asortymentowi produktów Quick-Step. I pamiętaj, żeby obserwować Malene na Instagramie, gdzie poznasz dużo więcej inspirujących wskazówek dotyczących wnętrza.


Odkryj asortyment Impressive
© 
Zdjęcia: Malene Foss: https://www.instagram.com/husefjell/ 

Artykuły powiązane

01.05.2017

Jo i Karolien zmieniają styl swojej sypialni na „Impressive”

17.11.2016

Przyjazna dla środowiska podłoga idealnie dopasowana do naszego stylu – Artykuł – Iljo Keisse i An-Sofie Zenner

14.06.2017

Wprowadź styl skandynawski do swojego domu