Czas dla siebie - remont domu

Po latach w tętniącym życiem domu rodzinnym, nagle masz więcej czasu — i miejsca — dla siebie. Zwłaszcza teraz, gdy dzieci opuściły gniazdo. To ważny krok dla nich, ale także dla Ciebie. Czas by zmienić swoje życie i wyremontować dom.Sypialnie w wersji 2.0.

Aby poradzić sobie z syndromem pustego gniazda, możesz zmienić przeznaczenie pokoi Twoich dzieci. Oczywistym rozwiązaniem jest pokój gościnny, ale może warto urządzić domowe biuro lub pokój przeznaczony na hobby? Kino domowe z projektorem i wygodną sofą? A może obszerna garderoba, aby móc wyeksponować swoje ubrania i powiększyć nieco przestrzeń w sypialni.

Lubisz, gdy w domu tętni życie? Zamień pokoje dzieci w pensjonat albo wynajmuj je turystom. Pamiętaj, że takie pokoje trzeba częściej czyścić, gdyż wjedzie do nich wiele różnych walizek. Dlatego warto wybrać podłogę odporną na zarysowania i łatwą w utrzymaniu, czyli laminat.


Postaw na wygodę i jakość

Twój gust może się zmieniać wraz z upływem lat. Teraz, kiedy masz większy luz finansowy, możesz pomyśleć o przyjemnościach dla siebie (i dla swojego domu).

Twoim marzeniem zawsze była w pełni wyposażona kuchnia. Zestaw wypoczynkowo w ogrodzie, będący prywatną oazą spokoju? Wszystko jest możliwe. Przygotuj twój dom na metamorfozę. Innymi słowy, czas kupić trochę mebli i pomyśleć o wyborze nowej, luksusowej podłogi. Najlepszy sposób, aby dodać twojemu domowi ciepła i elegancji? To wybór pięknych laminowanych podłóg.

Nie masz pomysłu na wystrój domu? Przejrzyj nasze inspirujące wnętrza.

Usługa zamawiania próbek tymczasowo niedostępna

Z uwagi na bieżącą sytuację związaną z COVID-19 oraz podjętymi działaniami zapobiegawczymi, informujemy, że zamawianie wzorników podłóg nie będzie możliwym do odwołania.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt przy pomocy formularza dostępnego na stronie.

Dziękujemy za wyrozumiałość, Zespół Quick-Step