Idealna podłoga do gabinetu lekarskiego lub szpitala

Niewiele jest miejsc, które muszą zachować tak wysokie standardy higieny jak gabinety lekarskie lub szpitale. Podłogi w tych budynkach powinny umożliwiać regularne i dokładne czyszczenie i powinny być w jak najwyższym stopniu antystatyczne. Znajdź podłogi, które są w stanie podołać tak trudnemu zadaniu.

Hospital or doctor's practice floor

Nieskazitelnie czysta

Gabinet dentysty lub lekarza musi spełniać surowe standardy sanitarno-higieniczne. Podłogi w tych pomieszczeniach należy między innymi często czyścić i dezynfekować. Najlepiej, gdyby były również wytrzymałe na obciążenia w postaci wizyt pacjentów.

Podłogi Quick-Step mogą idealnie spełnić te potrzeby higieniczne, jeśli zastosujesz się do praktycznej wskazówki dotyczącej czyszczenia. Na przykład podłogę należy wytrzeć do sucha po czyszczeniu. Wówczas nie będzie stanowiła pożywki dla bakterii.


Wybierz podłogę drewnianą lub laminowaną

Podłoga laminowana wymaga odpowiedniej metody czyszczenia. Odpowiednie właściwości czyszczące posiada Quick-Step Clean. Z punktu widzenia higieny rowki nie są najlepszym wyborem. Dlatego Quick-Step posiada sprytny produkt uszczelniający do podłóg laminowanych o nazwie Seal & Click. Zapobiega on przedostawaniu się wody do spoin podłogowych. Znacząco chroni podłogę przed wilgocią - idealne rozwiązanie dla podłóg, które będą często czyszczone i dezynfekowane.

Czy po zapoznaniu się z naszymi wskazówkami możesz już dokonać wyboru? Skorzystaj z naszego Doradcy w dziedzinie podłóg.