Komfort życia rośnie wraz z wiekiem

Wraz z wiekiem przychodzi doświadczenie — niestety podstawowe czynności mogą zacząć sprawiać trudność, jak na przykład chodzenie po schodach. Być może planujesz zmiany w swoim domu, może myślisz o mniejszym metrażu? Tak czy inaczej, oto kwestie, które warto rozważyć!Wygodne pomieszczenia sypialne

Zasługujesz na większy komfort. Wolisz unikać schodów? Po prostu przenieś swoją sypialnię na dół! Poproś przyjaciół lub rodzinę, aby pomogli ci znieść meble. I nie zapomnij urządzić nowego pomieszczenia tak, aby przypominało przytulną sypialnię. Zdecyduj się na delikatne kolory ścian. Wybierz podłogę o ciepłym i miękkim wykończeniu, która nie zbiera kurzu. Pokochasz Twoją nową przestrzeń do życia!

Zainspiruj się i zmień wystrój innych pomieszczeń

Poruszanie może sprawiać ci coraz większe kłopoty, więc pomyśl o zaopatrzeniu się w pomoce, które pozwolą ci zachować mobilność. Laska, chodzik, a może wózek — każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Oczywistym jest, że drzwi w domu mogą wymagać poszerzenia, jeśli planuje się korzystać z wózka inwalidzkiego, ale czy wybór odpowiedniej podłogi nie jest tak samo, jeśli nie bardziej ważny?

Zapewniający komfort pod stopami, odporny na zużycie, antypoślizgowy materiał o solidnym, stabilnym wykończeniu to coś, czego potrzebujesz. A jeśli planujesz zabrać swój wózek na przejażdżkę, warto wybrać podłogę odporną na zarysowania.

Zabierz podłogę ze sobą

W dalszej perspektywie planujesz przeprowadzkę do mniejszego lokum? Może warto zainwestować w nową podłogę już teraz i zacząć korzystać z jej zalet. Nasza pomysłowa technologia Uniclic pozwala bez problemu zdemontować i ponownie ułożyć podłogę Quick-Step w razie przeprowadzki.

Skorzystaj z naszego Doradcy w dziedzinie podłóg, który pomoże ci dokonać wyboru.

Usługa zamawiania próbek tymczasowo niedostępna

Z uwagi na bieżącą sytuację związaną z COVID-19 oraz podjętymi działaniami zapobiegawczymi, informujemy, że zamawianie wzorników podłóg nie będzie możliwym do odwołania.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt przy pomocy formularza dostępnego na stronie.

Dziękujemy za wyrozumiałość, Zespół Quick-Step