Nie ma to jak w... Tropikach! Przedstawiamy laminowane podłogi o wyglądzie drewna tropikalnego.

Wprowadź do wnętrza Twojego domu tropikalny klimat dzięki egzotycznej podłodze. Jej nietypowa kolorystyka sprawi, że codziennie będziesz się czuć jak na wakacjach pełnych przygód. Dowiedz się, czy to idealny wybór dla Ciebie.Egzotyczny laminat dodaje splendoru

Zamień dom w uosobienie ciepła i luksusu dzięki egzotycznej podłodze. Mieszkasz w ciepłym klimacie? Połącz egzotyczną podłogę z kolorem białym i jasnozielonym. Z drugiej strony, pochmurna pogoda wymaga cieplejszej palety kolorystycznej, na przykład delikatnych brązów i ciemniejszych odcieni zieleni na ścianach.

Aby naprawdę postawić kropkę nad i, urządź swój dom okazałymi lub kolonialnymi meblami. Możesz też po prostu wybrać odświeżające, przeważnie białe meble. Idealne dodatki to bujne, tropikalne rośliny. Nie wstawiaj zbyt dużej ilości rzeczy, lecz zadbaj o przestronność wnętrza.

Kolorowe, ale przede wszystkim zielone

Egzotyczne kolory tropikalnego drewna mogą naprawdę postawić pokój na głowie... w sensie pozytywnym. Jednak nie traćmy głowy dla egzotyki i pamiętajmy o ochronie środowiska. Upewnijmy się, że wybrany przez nas laminat jest przyjazny dla środowiska i posiada etykietę PEFC. Oznacza ona, że drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Drewno wenge, tekowe, merbau lub jatoba - wybór należy do Ciebie.

Gotów na przygodę z egzotyczną podłogą? Nasz Doradca w dziedzinie podłóg zabierze Cię w podróż do ciepłych krajów.

Usługa zamawiania próbek tymczasowo niedostępna

Z uwagi na bieżącą sytuację związaną z COVID-19 oraz podjętymi działaniami zapobiegawczymi, informujemy, że zamawianie wzorników podłóg nie będzie możliwym do odwołania.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt przy pomocy formularza dostępnego na stronie.

Dziękujemy za wyrozumiałość, Zespół Quick-Step