Twój pierwszy dom lub mieszkanie

Gratulacje, nareszcie żyjesz na własny rachunek! Czas znaleźć własne mieszkanie, loft lub dom i urządzić je zgodnie ze swoim gustem. A oto jak najlepiej to zrobić przy ograniczonym budżecie.Zgodnie z własnym gustem

Elegancko i nowocześnie, czy na luzie i romantycznie? Czas odkryć swój własny styl. Nie daj się zwieść czasopismom przedstawiającym idealnie wykończone wnętrza. Nie chcesz chyba, aby twój nowy dom wyglądał jak kolejny apartament pokazowy?

Mocne podstawy

W swoim nowym domu unikaj chwiejnych mebli z czasów studenckich. Wybierz proste meble, które poradzą sobie w trudnych warunkach. Oto przydatna wskazówka, jak łączyć różne style zestawiając kuchenny stół babci z nowymi przedmiotami. Patent polega na tym, aby wybrać kolor przewodni - purpurowe poduszki na sofie, różowe wazy na kominku itp.

Upewnij się, że Twoje meble pasują do pokoju. Duże meble sprawiają, że niewielki pokój wygląda na jeszcze mniejszy, podczas gdy kompaktowe meble wyglądają na zbyt małe w dużym pomieszczeniu. Chcesz, aby pokój wyglądał na większy? Wypróbuj ułożenie desek podłogowych w odpowiednim kierunku.


Podłoga i budżet twoich marzeń

Przy ograniczonym budżecie, znalezienie podłogi, o jakiej marzysz, jest możliwe, jeśli wybierzesz podłogę laminowaną. Twarda, odporna na zarysowania, łatwa w utrzymaniu, wytrzymała i dostępna w praktycznie każdym stylu i kolorze - idealny fundament dla twojego pierwszego domu!

Odkryj swój styl, zerknij na nasze inspirujące wnętrza.

Usługa zamawiania próbek tymczasowo niedostępna

Z uwagi na bieżącą sytuację związaną z COVID-19 oraz podjętymi działaniami zapobiegawczymi, informujemy, że zamawianie wzorników podłóg nie będzie możliwym do odwołania.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt przy pomocy formularza dostępnego na stronie.

Dziękujemy za wyrozumiałość, Zespół Quick-Step