Wodoodporne podłogi laminowane

Wodoodporny laminat? Sprawdź naszą ofertę!

Poznaj najnowszą generację podłóg laminowanych. Podłogi, które nie tylko wyglądają niezwykle naturalnie, ale są także stuprocentowo odporne na wilgoć.

Podłogi laminowane | Podłogi laminowane wysokiej jakości, podłogi laminowane na zatrzask

Dzięki szerokiemu wyborowi podłóg laminowanych Quick-Step możesz projektować naprawdę niezwykłe wnętrza. Ponadto będą one również wygodne dzięki połączeniu podłogi laminowanej z ogrzewaniem podłogowym. Doskonała jakość naszych produktów jest rezultatem wielu dekad doświadczeń jako innowacyjnego pioniera w dziedzinie podłóg.

Trzy powody, dla których warto wybrać podłogi laminowane Quick-Step

Podłogi laminowane są jak podłogi z prawdziwego drewna

Zupełnie jak podłogi z prawdziwego drewna

Zespół projektowy Quick-Step czerpie inspiracje z najnowszych trendów ze świata architektury, mody i wzornictwa, nieprzerwanie wymyślając nowe, inspirujące podłogi, cechujące się naturalnością i autentycznością. Rezultat? Podłogi laminowane o niespotykanym poziomie realizmu nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Wysokiej jakości podłogi laminowane

Wysoka odporność, która wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom

Quick-Step poważnie traktuje ochronę Twojej podłogi. Dzięki inteligentnym innowacjom, takim jak technologia Scratch Guard i HydroSeal, podłogi laminowane Quick-Step zapewniają doskonałą ochronę przed zarysowaniami, plamami, a nawet zawilgoceniem od powierzchni.

Podłogi laminowane z łatwym w obsłudze systemem zatrzaskowym

Łatwość montażu

Układanie podłóg Quick-Step nie sprawia żadnych trudności dzięki opatentowanemu, znanemu na całym świecie systemowi Uniclic.

Pozwól nam pomóc w wyborze idealnej podłogi

Wzory podłóg laminowanych

Znajdź swoją ulubioną podłogę

Niezależnie od tego, czy podobają Ci się posadzki nowoczesne lub tradycyjne, podłogi laminowane Quick-Step są oferowane w szerokiej gamie rozmiarów desek, różnych rodzajach struktury drewna, bogatej palecie kolorów i wielu atrakcyjnych teksturach i rowkach.

Inspirujące pomysły na podłogę pomoże Ci odnaleźć Quick-Step FloorExplorer

Daj się zainspirować

Wybór podłogi nie jest prosty. Na szczęście FloorExplorer może go ułatwić: w zaledwie trzech prostych krokach wybierzesz wzory podłóg najbardziej pasujące do Twojego wymarzonego stylu wystroju wnętrz i osobowości.

Wszystko, co potrzebne do wykończenia wnętrz z klasą

Masz już dobraną idealną podłogę? W takim razie pora zakasać rękawy i zacząć prace nad podłogą. Dzięki tym narzędziom wszystko będzie przebiegało bez najmniejszych kłopotów: od montażu i wykończenia po pielęgnację.

Łatwe w montażu podłogi laminowane

Szybki i łatwy montaż

Opatentowana technologia i szeroka gama podręcznych narzędzi instalacyjnych pomogą Ci błyskawicznie ułożyć podłogę.

Zadbaj o perfekcyjne wykończenie swojej podłogi laminowanej

Zadbaj o perfekcyjne wykończenie

Szczegóły mają znaczenie. Dlaczego więc nie uzyskać doskonałego efektu, wykańczając podłogę odpowiednio dopasowanymi akcesoriami?

Bezproblemowa konserwacja podłóg laminowanych

Bezproblemowa konserwacja

Podłogi laminowane Quick-Step nie tylko ładnie wyglądają, lecz także są łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji.