Podłogi winylowe Quick-Step: zaprojektowane z myślą o renowacji

Chcesz stworzyć dom swoich marzeń, przeprowadzając renowację pomieszczeń urządzonych wcześniej przez kogoś innego? A może po prostu nadszedł czas na wymianę podłogi? Luksusowe podłogi winylowe sprawdzą się tutaj z całą pewnością. Na taką podłogę możesz upuścić miskę zupy pomidorowej, nie obawiając się już o wgniecenia czy plamy. Zadaniem jej mocnej, odpornej warstwy wierzchniej jest wieloletnia ochrona naturalnego wzoru podłogi.

Dlaczego luksusowe podłogi winylowe idealnie nadają się do pomieszczeń remontowanych?

Podłogi winylowe idealnie nadają się do pomieszczeń remontowanych

Do wszystkich rodzajów podłoży

Bez obaw. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z wyrównanym, czy bardzo nierównym podłożem, zawsze znajdziemy podłogę winylową dopasowaną do Twoich potrzeb.
Podłogi winylowe idealnie nadają się do pomieszczeń remontowanych

Wyjątkowo cienkie

Przyjrzyj się jednemu z naszych luksusowych paneli winylowych, a od razu zauważysz, dlaczego tak łatwo je przygotować i przeprowadzić montaż: są naprawdę bardzo cienkie!
Podłogi winylowe idealnie nadają się do pomieszczeń remontowanych

Łatwość montażu

Niezależnie od tego, czy wybierzesz system zatrzaskowy, czy montaż na kleju, Twoja nowa podłoga Livyn błyskawicznie ożywi wnętrze.
Podłogi sztywne: właściwy wybór w przypadku remontu

Podłogi sztywne: właściwy wybór w przypadku remontu

Sztywne podłogi winylowe Quick-Step pozwalają na montaż na dowolnym podłożu, bez konieczności przygotowywania powierzchni. Jest to bardzo przydatna cecha, jeśli przeprowadzamy remont.

Pozwól nam pomóc w wyborze idealnej podłogi

Wzory podłóg winylowych

Znajdź swoją ulubioną podłogę

Żywe kolory, oryginalne wzory, wyraźne faktury, pieczołowicie oddane detale... Nasze sztywne i elastyczne luksusowe podłogi winylowe dostępne są w szerokiej gamie wzorów. Ponieważ świat natury jest naszą główną inspiracją, na pewno znajdziesz podłogę, która przypadnie Ci do gustu, a także będzie pasować do danego pomieszczenia czy aktualnego projektu.

Inspirujące pomysły na podłogę pomoże Ci odnaleźć Quick-Step FloorExplorer

Daj się zainspirować

Wybór podłogi nie jest prosty. Na szczęście FloorExplorer może go ułatwić: w zaledwie trzech prostych krokach wybierzesz wzory podłóg najbardziej pasujące do Twojego wymarzonego stylu wystroju wnętrz i osobowości.