Czy możemy ułożyć podłogę laminowaną Quick-Step w kuchni?

Tak, możecie. Podłogi laminowane Quick-Step mają odporną na zarysowania i ścieranie powierzchnię „Scratch Guard”, która sprawia, że doskonale nadają się także do ułożenia w kuchni.

Ze względu na płytę podstawową HDF o dużej wytrzymałości na wilgoć na przykład wypadek ze szklanką, która upadła na podłogę nie stanowi problemu. Zaleca się jednak bezzwłoczne usuwanie wszelkiej wilgoci z powierzchni podłogi.

Ponadto, podłoga laminowana w kuchni będzie musiała być czyszczona częściej i bardziej intensywnie. Nie ma potrzeby mycia podłogi, a tak naprawdę nigdy nie należy tego robić. Szczelna struktura powierzchni zapobiega przywieraniu kurzu i brudu. Zwykle wystarcza oczyszczenie podłogi na sucho ściereczką Quick-Step z mikrowłókien.

Podłogi z ukosowanymi krawędziami muszą być najpierw odkurzane. Od czasu do czasu można czyścić podłogę wilgotnym lub lekko zwilżonym mopem z mikrofibry Quick-Step, używając środka czyszczącego rozpuszczonego w wodzie.

Dowiedz się więcej:


Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Powiązane artykuły

  • Jak mogę uniknąć problemów związanych z wilgocią?
  • Czy mogę zamontować podłogę laminowaną Quick-Step na istniejącej podłodze?
  • Czy możemy ułożyć podłogę laminowaną Quick-Step na werandzie?
  • Czy mogę użyć podłogi laminowanej Quick-Step w pomieszczeniu z ogrzewaniem lub chłodzeniem podłogowym?

Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.