Czy na podłodze laminowanej Quick-Step można używać kółek meblowych?

Tak. Konieczne jest jednak zastosowanie kilku zabezpieczeń.

Należy użyć miękkich kółek. Obecnie większość krzeseł biurowych można zamówić z miękkimi lub twardymi kółkami. Miękkie kółka są zwykle pokryte warstwą z innego materiału i w innym kolorze (zwykle jasnoszarym). W sprawie już posiadanych krzeseł z twardymi kółkami należy się skontaktować ze swoim dostawcą i zamówić miękkie kółka w celu zastąpienia twardych. Miękkie kółka znacznie wydłużają okres eksploatacji podłóg laminowanych. Dodatkową korzyścią jest także to, że miękkie kółka na twardych podłogach, takich jak podłogi laminowane, dodatkowo znacznie zwiększają komfort siedzenia.

Można także położyć przezroczystą matę ochronną pod swoimi krzesłami biurowymi. Należy wybrać matę do podłóg twardych bez profilowania z tyłu. Należy zakryć nią odpowiednio duży obszar. W przypadku intensywnego użytkowania krzeseł na kółkach zdecydowanie zalecane jest połączenie miękkich kółek i maty ochronnej.

Dowiedz się więcej:


Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Powiązane artykuły

  • Co to jest podłoga laminowana?

Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.