Łatwo się na coś uczulam. Czy podłoga laminowana Quick-Step to dobry wybór?

Zdecydowanie tak! Uszczelniona powierzchnia zabezpiecza przed zbieraniem się i gromadzeniem kurzu i pyłu. Roztocza kurzu i inne organizmy wywołujące alergię nie mogą przeżyć na czystej podłodze laminowanej. Pomaga to zabezpieczyć dom przed alergenami, co jest szczególnie ważne w przypadku osób cierpiących na astmę lub alergię na kurz. Regularne czyszczenie podłogi utrzymuje także w czystości rowki w kształcie litery „v” między deskami niektórych podłóg Quick-Step.

A dzięki uszczelnionej powierzchni i wykończeniu podłoga Quick-Step jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Zalecamy czyszczenie podłogi na sucho mopem z mikrowłókien firmy Quick-Step. Od czasu do czasu można także czyścić podłogę laminowaną Quick-Step wilgotnym (lekko zwilżonym) mopem. Należy pamiętać o dodaniu środka czyszczącego Quick-Step. Nie zawiera on wosku, lakieru ani pasty, które mogłyby przyciągać kurz i pył.

Doskonale uszczelniona powierzchnia, w połączeniu z prawidłową techniką czyszczenia (mop i środek czyszczący) zagwarantują całkowite usunięcie wszelkiego kurzu, łącznie z drobnym pyłem.

Dowiedz się więcej:


Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Powiązane artykuły

  • Co to jest podłoga laminowana?

Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.