Czy potrzebujemy specjalnej procedury czyszczenia lub specjalnego środka czyszczącego do utrzymania podłogi w czystości?

Nie jest niezbędne stosowanie jakiegoś specjalnego sposobu utrzymywania podłogi w czystości. Częste czyszczenie przy użyciu mopa Quick-Step i środka do konserwacji zapewni podłodze ładny wygląd i czystość.

Jeśli jednak Wasza podłoga jest intensywnie użytkowana, jeśli często chodzicie po niej w skarpetach, jeśli dzieci regularnie się na niej bawią lub chodzą na czworaka, albo jeśli macie w domu zwierzęta, to na powierzchni podłogi może się tworzyć warstwa tłuszczu. Tę warstwę także można usunąć przy użyciu środków czyszczących Quick-Step rozpuszczonych w wodzie.

Dowiedz się więcej:

Watch the videos


Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Powiązane artykuły

  • W jaki sposób czyścić i konserwować moje podłogi Quick-Step?

Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.