W jaki sposób zamontować drewnianą podłogę Quick-Step na schodach?

Schody można łatwo pokryć drewnianą podłogą Quick-Step przy użyciu profilu Quick-Step Incizo. Jedynym warunkiem jest to, że schody muszą być proste, a nie zaokrąglone.

Oto jak to zrobić:

  1. Przycięty do odpowiedniego rozmiaru panel drewniany przyklej do podstopnia przy użyciu kleju Quick-Step One4All. Użyj klinów dylatacyjnych, aby zapewnić pod spodem wystarczającą ilość miejsca na drewniany panel stopnia.
  2. Przyklej i przykręć aluminiowy profil bazowy do noska stopnia.
  3. Nałóż klej na podprofil i stopień. Rozprowadź klej na podprofilu.
  4. Umieść drewnianą deskę na stopniu, tak by spodnia część pióra przylegała do krawędzi przedniej strony aluminiowego profilu bazowego.
  5. Nałóż odpowiedni plastikowy pasek (biały, niebieski lub czarny) na pióro deski.
  6. Nałóż klej po obu stronach profilu bazowego Incizo.
  7. Dociśnij profil Incizo do aluminiowego profilu bazowego.

Dowiedz się więcej:

Zobacz film
Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.