Jaki podkład należy zastosować w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym?

W przypadku pomieszczeń z systemem ogrzewania podłogowego należy wykorzystać podkład Quick-Step Silent Walk. Podkład ten zapewnia odpowiedni poziom odporności na wysoką temperaturę. Wykorzystanie właściwego podkładu pozwala na zabezpieczenie podłogi przed dostępem wilgoci oraz kondensacją, ograniczając ryzyko powstawania otwartych połączeń w sezonie grzewczym.

Dowiedz się więcej na temat podkładów >


Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Powiązane artykuły

  • Jaki podkład dobrać do podłogi drewnianej?
  • Jaki podkład mogę zastosować na istniejącej drewnianej podłodze?

Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.