Który podkład jest odpowiedni dla mojej podłogi winylowej Quick-Step?

Winyl

Który podkład jest odpowiedni dla mojej podłogi winylowej Quick-Step?

Odpowiedni podkład ma ogromne znaczenie dla ostatecznego wyglądu, wygody i jakości podłóg winylowych marki Quick-Step. Dlatego też zalecamy korzystanie ze specjalnych podkładów do podłóg winylowych. Zostały stworzone specjalnie na potrzeby montażu podłóg winylowych Quick-Step, zapewniając doskonale równe podłoże oraz pozwalając na wykorzystanie wszystkich zalet podłóg winylowych.

Oferujemy 3 rodzaje podkładów w zależności od rodzaju wybranej podłogi winylowej (sztywnej lub elastycznej) i miejsca jej montażu.

  • Livyn Basic: ten podkład sprawdza się w przypadku wszystkich typowych miejsc montażu oraz systemów Rigid Click(+) i Click(+).

  • Sunheat: to najlepszy wybór, jeśli podłoga będzie narażona na działanie wysokich temperatur (np. na werandzie). Ten podkład nadaje się jedynie do elastycznych podłóg winylowych z systemem Click(+).

  • Transitstop: to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy zmniejszyć przenoszenie hałasu do pomieszczeń znajdujących się poniżej. Ten podkład nadaje się jedynie do sztywnych podłóg winylowych z systemem Rigid Click(+).

Powiązane tematy

Ogólne

Najczęściej zadawane pytania dotyczące podłóg Quick-Step oraz oficjalnego sklepu internetowego Quick-Step.

Podłoga laminowana

Informacje na temat podłóg laminowanych Quick-Step.

Parkiet

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące podłóg drewnianych Quick-Step.

Akcesoria

Od montażu po pielęgnację i naprawy: często zadawane pytania dotyczące akcesoriów Quick-Step.
Top