Czy mogę zainstalować podłogę winylową Quick-Step na werandzie?

Podłóg winylowych nie można instalować w pomieszczeniach, które są zbyt ciepłe lub zbyt zimne. Z tego powodu nie sprawdzają się zbyt dobrze na werandach lub w innych nieogrzewanych miejscach.

Nie zalecamy instalowania podłogi winylowej Quick-Step na werandach, w solariach, kamperach ani w innych miejscach podatnych na duże różnice w temperaturze.

Zarówno nasze elastyczne podłogi, jak i podłogi Alpha Vinyl należy instalować w ogrzewanych pomieszczeniach o normalnej temperaturze pokojowej (od 15°C do 35°C w przypadku podłóg winylowych Quick-Step oraz od 18°C do 30°C w przypadku podłóg Quick-Step Alpha Vinyl). Z kolei temperatura podłoża powinna mieścić się w następujących zakresach: od 0°C do 35°C dla elastycznych podłóg winylowych oraz od 5°C do 30°C dla podłóg Alpha Vinyl.

Jeśli podłoga winylowa będzie wystawiona na bezpośrednie światło słoneczne i temperaturę 45°C lub wyższą, zalecamy użycie elastycznej podłogi winylowej i podkładu Heat na spłaszczonym podłożu mineralnym.


Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Powiązane artykuły

  • Co to są podłogi winylowe Quick-Step?
  • Czym różnią się od siebie podłogi z elastycznego winylu i z materiału Alpha Vinyl?
  • Czy są miejsca, w których nie należy instalować podłóg winylowych?

Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.