Czy mogę używać standardowego noża do wykładzin w celu przycinania podłóg winylowych Quick-Step?

Z racji tego, że cięcie paneli winylowych może być niebezpieczne, stanowczo zalecamy wykorzystywanie noży oraz narzędzi do cięcia winylu oferowanych przez Quick-Step. Narzędzia te nie wyginają się pod obciążeniem. Co więcej, wklęsła powierzchnia ostrza powoduje, że nóż nie utkwi w podłodze, jednocześnie narzędzie do cięcia zapewni osłonę dłoni.

Trudniejsze elementy wytniesz przy pomocy wyrzynarki. Podczas cięcia podłóg winylowych należy zawsze nosić rękawice.

 
Nóż Livyn

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.