Czy nadmiar wody, który przedostanie się przez łączenia podłogi winylowej, może uszkodzić podkład?

Zależy to od podkładu. Podkłady Comfort i Transit są wykonane z polietylenu i woda ich nie uszkodzi. Podkład Heat jest nieco bardziej podatny na wodę ze względu na podłoże mineralne. Jednakże niewielkie ilości rozlanej wody, które często występuje w łazience lub w kuchni, nie doprowadzą do uszkodzenia podłogi. Należy tylko unikać czyszczenia podłogi winylowej nadmierną ilością wody oraz nie pozostawiać cieczy na podłodze przez dłuższy czas.

 

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Powiązane artykuły

  • Co to są podłogi winylowe Quick-Step?
  • Czy mogę zainstalować podłogę winylową Quick-Step w łazience?

Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.