Czym są zarysowania i jak mogę się ich pozbyć?

Zarysowania są (czarnymi) śladami powstającymi w wyniku tarcia (na przykład w przypadku ciężkich butów lub butów z gumową podeszwą). Powłoka, którą są pokryte podłogi winylowe Quick-Step z łatwością radzi sobie z tego rodzaju tarciem - lepiej niż większość konkurentów na rynku. W przypadku powstania zarysowań możesz zetrzeć je z łatwością przy pomocy środka czyszczącego Quick-Step Clean for Vinyl i ręcznika papierowego.

Dowiedz się więcej:


Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Powiązane artykuły

  • Jaki jest najlepszy sposób na czyszczenie i konserwację podłogi winylowej Quick-Step?
  • Jak pozbyć się drobnych uszkodzeń podłogi winylowej Quick-Step?

Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.