Jaka jest maksymalna długość podłogi, jaką można ułożyć?

Elastyczne panele winylowe
W przypadku elastycznych profili winylowych podłogi mogą mieć dowolną długość i szerokość bez konieczności użycia profili dylatacyjnych.

Sztywne panele winylowe
W przypadku sztywnych profili winylowych zalecamy zastosowanie szczelin dylatacyjnych co 13 metrów ze względu na rozszerzanie i kurczenie się podłogi wraz ze zmianami temperatury.

 

Uwaga: informacje na tej stronie dotyczą wyłącznie elastycznych podłóg winylowych Quick-Step. Szczegóły dotyczące montażu sztywnego winylu znajdują się w instrukcji instalacji podłóg ze sztywnego winylu.


Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.