Który podkład jest odpowiedni dla mojej podłogi winylowej Quick-Step?

Odpowiedni podkład ma ogromne znaczenie dla ostatecznego wyglądu, wygody i jakości podłóg winylowych marki Quick-Step. Dlatego też zalecamy korzystanie ze specjalnych podkładów do podłóg winylowych. Zostały stworzone specjalnie na potrzeby montażu podłóg winylowych Quick-Step, zapewniając doskonale równe podłoże oraz pozwalając na wykorzystanie wszystkich zalet podłóg winylowych.

Oferujemy 3 rodzaje podkładów w zależności od rodzaju wybranej podłogi winylowej (sztywnej lub elastycznej) i miejsca jej montażu.

  • Livyn Basic: ten podkład sprawdza się w przypadku wszystkich typowych miejsc montażu oraz systemów Rigid Click(+) i Click(+).

  • Sunheat: najlepsze rozwiązanie do podłóg narażonych na wysoką temperaturę oraz działanie bezpośredniego światła słonecznego. Ten podkład nadaje się jedynie do elastycznych podłóg winylowych z systemem Click(+).

  • Transitstop: to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy zmniejszyć przenoszenie hałasu do pomieszczeń znajdujących się poniżej. Ten podkład nadaje się jedynie do sztywnych podłóg winylowych z systemem Rigid Click(+).

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Powiązane artykuły

  • Czy mogę wykorzystać podkład do podłóg laminowanych do montażu podłogi winylowej?
  • Który podkład wybrać w przypadku ogrzewania podłogowego?
  • Czy mogę użyć podkładu innego niż zalecany przez producenta podłóg Quick-Step?

Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.