Który podkład jest odpowiedni dla mojej podłogi winylowej Quick-Step?

Odpowiedni podkład ma ogromne znaczenie dla ostatecznego wyglądu, wygody i jakości podłóg winylowych marki Quick-Step. Dlatego też zalecamy korzystanie ze specjalnych podkładów do podłóg winylowych. Zostały stworzone specjalnie na potrzeby montażu podłóg winylowych Quick-Step, zapewniając doskonale równe podłoże oraz pozwalając na wykorzystanie wszystkich zalet podłóg winylowych.

Oferujemy 3 rodzaje podkładów w zależności od rodzaju wybranej podłogi winylowej (sztywnej lub elastycznej) i miejsca jej montażu.

  • Livyn Basic: ten podkład sprawdza się w przypadku wszystkich typowych miejsc montażu oraz systemów Rigid Click(+) i Click(+).

  • Sunheat: najlepsze rozwiązanie do podłóg narażonych na wysoką temperaturę oraz działanie bezpośredniego światła słonecznego. Ten podkład nadaje się jedynie do elastycznych podłóg winylowych z systemem Click(+).

  • Transitstop: to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy zmniejszyć przenoszenie hałasu do pomieszczeń znajdujących się poniżej. Ten podkład nadaje się jedynie do sztywnych podłóg winylowych z systemem Rigid Click(+).

 

Uwaga: informacje na tej stronie dotyczą wyłącznie elastycznych podłóg winylowych Quick-Step. Szczegóły dotyczące montażu sztywnego winylu znajdują się w instrukcji instalacji podłóg ze sztywnego winylu.


Czy ten artykuł był przydatny?

Dziękujemy za opinię!

Ups. Coś poszło nie tak.

Wystąpił nieznany błąd. Spróbuj ponownie. Jeśli ten problem nie ustąpi, skontaktuj się.


Powiązane artykuły

  • Czy mogę wykorzystać podkład do podłóg laminowanych do montażu podłogi winylowej?
  • Który podkład wybrać w przypadku ogrzewania podłogowego?
  • Czy mogę użyć podkładu innego niż zalecany przez producenta podłóg Quick-Step?

Znajdź najbliższego sprzedawcę

Niezależnie od tego, czy udało Ci się już znaleźć idealną podłogę, czy chcesz jeszcze trochę poszukać — nasza rozległa sieć sprzedawców Quick-Step zawsze jest na wyciągnięcie ręki.

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.