Jo i Karolien zmieniają styl
swojej sypialni na „Impressive”

Jo i Karolien zdecydowali się na dużą zmianę: postawili na całkowite odnowienie ich przestronnego strychu. Dzięki poradom dotyczącym wykończenia wnętrz oraz najnowszej generacji podłóg laminatowych Quick-Step udało im się wypełnić wolną przestrzeń i stworzyć tam prawdziwą sypialnię w stylu „Impressive”. Złożyliśmy im wizytę aby zobaczyć efekty remontu.

 

Od przechowalni do majestatycznej sypialni

Pomimo tego, że Jo i Karolien żyją wraz z synem w małej i spokojnej wiosce Nevele, na samą myśl o remoncie zaczęła rozpierać ich energia. Chcąc wykorzystać olbrzymi potencjał drzemiący w przestronnym strychu ich domu zdecydowali się na przekształcenie go w „sypialnię”. Jednocześnie wiedząc że każde idealne wnętrze zaczyna się od podłogi, para zdecydowała się na skorzystanie z oferty podłóg Quick-Step. Opierając się o swoje marzenia dotycząceë nowej sypialni dobrali podłogę laminatową, która idealnie wpasowała się w ich wyobrażenia. W rezultacie powstała sypialnia ze snów, która w piękny sposób łączy jasne i ciemne akcenty kolorystyczne.


Podłogi wyjątkowej jakości

Po wizycie w salonie Quick-Step, Jo i Karolien podjęli błyskawiczną decyzję, decydując się na podłogę o najlepszym wyglądzie i równie wysokiej jakości z najnowszej kolekcji podłóg laminatowych Quick-Step: Impressive. “Seria Impressive spełnia wszystkie nasze wymagania wobec podłogi: autentyczny wygląd, naturalną fakturę, łatwość konserwacji… oraz wysoką odporność na zarysowania, co sprawdza się doskonale, zwłaszcza gdy nasze psy postanowią wdrapać się po schodach i wpaść z wizytą,” twierdzi Karolien. Z pomocą doradcy Levis, para wybrała także zupełnie nowy kolor ścian. 
To bezkompromisowe rozwiązanie: dzięki podłogom Quick-Step możemy cieszyć się ézarówno doskonałym wyglądem, jak również énajwyższą jakością w naszej nowej sypialni.

Przestrzeń dla eksperymentów

Dzięki Quick-Step oraz Dulux, Jo i Karolien nauczyli się patrzeć na pomieszczenie jako jedną całość. W konsekwencji para szybko odkryła, że nowa sypialnia stanowi zarazem świetne pole do eksperymentów bez konieczności rezygnacji z własnego stylu. Quick-Step oferuje szeroki wybór podłóg laminatowych, drewnianych oraz winylowych, które mogą nadać każdemu pomieszczeniu wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju wygląd. Dokładnie tak samo, jak stało się to w przypadku strychu Jo i Karolien.  “To dzięki idealnej współpracy z Quick-Step udało nam się zmienić to miejsce w wyjątkową sypialnię”, podsumował Jo. 

Kliknij tutaj aby zobaczyć podłogę zastosowaną przez Jo i Karolien:
“dąb klasyczny beżowy” z kolekcji Impressive >

Quick-Step Laminat Impressive, dąb klasyczyny beżowy

Artykuły powiązane

17.11.2016

Przyjazna dla środowiska podłoga idealnie dopasowana do naszego stylu – Artykuł – Iljo Keisse i An-Sofie Zenner

05.02.2016

Parkiet: doskonałe połączenie

09.06.2016

Impressive Ultra: podłoga laminowana dla koneserów

08.06.2016

Udana renowacja dzięki podłogom Quick-Step Livyn