Joyce spełnia swoje marzenie o wyjątkowym
wzorze podłogi 


Kiedy pod koniec 2016 roku Joyce kupiła wraz ze swoim mężem nowy dom, jedna rzecz nie budziła żadnych wątpliwości – czekało ich naprawdę wiele pracy. Po przemyśleniu tego, jak ma wyglądać ich nowy dom zabrali się do pracy ze świadomością, że wymiana podłogi była tylko jedną z wielu rzeczy, które będą musieli zrobić.

Poszukiwania idealnej podłogi zajęły wiele czasu, a Joyce i Fabian musieli wziąć pod uwagę kilka ważnych wymagań. Przede wszystkim zależało im na dużych, szerokich panelach, dostosowanych do stosowanego przez nich ogrzewania podłogowego, które wytrzymają kontakt z łapami ich dwóch psów. Dodatkowo wybrana podłoga miała być idealnie dopasowana do ciepłego, nowoczesnego wnętrza utrzymanego w skandynawskiej stylistyce.


Porównania i przymiarki

Joyce i Fabian odwiedzili wiele sklepów, w których porównywali różne marki. – Wybór idealnej podłogi nie był łatwym zadaniem. Liczba dostępnych kolorów i odcieni jest wprost przytłaczająca – wyjaśniła Joyce. – Ostatecznie podjęliśmy decyzję o zabraniu do domu kilku próbek, dzięki którym mogliśmy skutecznie podjąć decyzję. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na podłogę z kolekcji Vinyl Balance w kolorze Dąb Dryfujący Beżowy. To było dokładnie to czego szukaliśmy pod względem wymiarów paneli i koloru. 

Jako że para uwielbia układ jodełki, zdecydowali się na zakup paneli mocowanych na klej. – Od naszego sprzedawcy, firmy Woontheater De Eclips, otrzymaliśmy paczkę paneli, dzięki którym mogliśmy wypróbować wybrany przez siebie układ w naszym salonie – powiedziała Joyce. – Wcześniej długo myśleliśmy, czy jodełka będzie dobrym wyborem, czy jednak będzie za bardzo ryzykownym posunięciem. Co by było, gdybyśmy stwierdzili, że ten wzór jest na dłuższą metę męczący? Mimo to, rezultat końcowy jest naprawdę fantastyczny. Montażyści wykonali kawał dobrej roboty, a ja jestem wciąż zachwycona naszą nową podłogą!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat podłogi wybranej przez Joyce i Fabiana, zapoznaj się z kolekcją podłóg Balance Glue Plus firmy Quick-Step. Ciekawi Cię reszta domu Joyce? Zobacz jej profil na Instagramie!

 

Poznaj bliżej wybraną podłogę >
© Zdjęcia: Joyce: https://www.instagram.com/joycewvw/

Artykuły powiązane

24.10.2017

Malene znalazła idealną podłogę do swojego wymarzonego domu na wzgórzu

30.05.2017

Stwórz kreatywną podłogę dzięki ciekawemu ułożeniu

01.05.2017

Jo i Karolien zmieniają styl swojej sypialni na „Impressive”