Nowa kuchnia:
spojrzenie na nową podłogę blogerki Amber


Amber jest kobietą, która doskonale wie czego chce. Ma fascynującą i świetną karierę zawodową, stale powiększającą się szafkę na buty oraz bloga, na którym opisuje noszone przez siebie ubrania, odwiedzane miejsca oraz życie ze swoim partnerem, Terrym. Wybór nowej podłogi do jej kuchni poszedł jak z płatka... Ale czy na pewno?


Wybór to ważna rzecz

Szukając dla siebie odpowiedniej podłogi, blogerka musiała przemyśleć wiele kwestii i czynników. Z racji tego, że zdecydowała się na położenie jednej podłogi we wszystkich pomieszczeniach na piętrze musiała wziąć pod uwagę każdy pokój, a także inne elementy konstrukcyjne domu (takie jak wysokość drzwi zewnętrznych), czynniki zewnętrzne (partnera, który powiedział stanowcze „nie” na pomysł wyłożenia podłogi płytkami), a także przede wszystkim swoje zdanie. Amber szukała także podłogi, która byłaby łatwa w utrzymaniu.

Po wielu przemyśleniach i debatach, Amber znalazła rozwiązanie: podłogę ze wzorem “Dąb pustynny naturalny jasny” z kolekcji podłóg laminowanych Majestic!

Quick-Step Laminat Majestic, dąb pustynny naturalny jasny, kuchnia


Wrażenie otwartej przestrzeni dzięki pionowemu ustawieniu

Po wyborze nadszedł czas na najważniejszą część pracy — montaż. Na szczęście, dla partnera Amber praca z podłogami nie jest obca, dlatego od samego początku doskonale wiedział, co należy zrobić. Para wybrała pionowe ułożenie paneli. zapewniając tym samym ciągłość podłogi pomiędzy pomieszczeniami oraz tworząc wrażenie ogromnej przestrzeni.
Poczułam się, jakbym zmieniła cały dom, nie tylko wystrój i podłogę w kuchni

Quick-Step Laminat Majestic, dąb pustynny naturalny jasny, pokój dziennyNowa podłoga, nowy dom

Cały ten czas spędzony na zastanawianiu się, debatach i dylematach nie był na próżne. Rezultat końcowy był niesamowity! Amber poczuła się tak, jakby mieszkała w zupełnie nowym domu. Widząc zdjęcia jej kuchni przed i po, łatwo zrozumieć powody. Remont generalny kuchni i jego rezultaty są wynikiem połączenia dobrego smaku i gustu Amber, pracy Terry’ego oraz jakości Quick-Step.

Quick-Step Laminat Majestic, dąb pustynny naturalny jasny, kuchnia


Szukasz nowej podłogi do swojego domu? 

Amber przedstawia kilka porad aby ułatwić dokonanie właściwego wyboru:
  • Podłogi o jaśniejszym kolorze są łatwiejsze do utrzymania w czystości.
  • Im szersze są panele, tym lepiej będzie wyglądał rezultat końcowy.
  • Podłoga z teksturą dłużej zachowuje czystość.

Wypróbuj rozwiązanie FloorExplorer i dobierz idealną podłogę w trzech krokach! 

Quick-Step Laminat Majestic, dąb pustynny naturalny jasny, kuchniaPrzeczytaj więcej na temat projektu renowacji kuchni Amber na jej blogu: www.foreveramber.co.uk