Ulubiona podłoga Daniela Martina: Karmelowy dąb Imperio


Poprosiliśmy członka teamu kolarzy Quick-Step Floors, Daniela Martina, aby zastosował nasz FloorExplorer w celu znalezienia idealnej podłogi dla jego wymarzonego wnętrza. Efekt? Dębowa podłoga z kolekcji parkietów Imperio!
 
Daniel Martin to jeden z najwybitniejszych kolarzy w peletonie. Dzięki talentowi do wjeżdżania pod górę i niesamowitemu przyspieszeniu, pochodzący z Irlandii Brytyjczyk i siostrzeniec dawnego triumfatora Tour de France, Stephena Roche, ma na koncie wygrane w jednodniowych wyścigach, jak Liège-Bastogne-Liège (2013) czy Tour of Lombardy (2014). Martin świetnie daje sobie radę także na dłuższych dystansach.
Daniel to kolarz z charakterem, który lubi polegać na intuicji i nigdy nie boi się zaąąóąć. Najlepiej czuje się wśród zielonych i górzystych krajobrazów Wallon. Nie dziwi więc, że "Dan" będzie chciał przenieść naturę także do swojego wnętrza. Bardzo podoba mu się styl egzotycznej ucieczki, którego typowym elementem są autentyczne materiały w połączeniu z wielkimi kwiecistymi wzorami na ścianach.
Według Quick-Step FloorExplorer, parkiet Imperio ‘Dąb Karmelowy Olejowany’ to idealny wybór. “Na szczęście mam też go w domu, śmieje się Martin. Panele Imperio złożone są z sęków, które nadają podłodze z twardego drewna wiele charakteru. Podłogi Imperio łączą w sobie jakość i klasę, podkreślają też wrażenie, autentyczność i kunszt prawdziwego drewna. Wyżłobienia otaczające sęki pogłębiają efekt powiększonych paneli. Jedyna w swoim rodzaju podłoga dla niepowtarzalnego kolarza!

©BrakeThroughMedia
Top