Atrakcyjna alternatywa dla podłogi z korka

Atrakcyjna alternatywa dla podłogi z korka

Podłogi z korka są stosowane od wieków i zapewniają wiele korzyści, ale uważamy, że istnieje lepsza alternatywa: winyl. Poniżej dowiesz się dlaczego.

Podłoga z korka? A co z tą sprytną alternatywą...

Podłogi z korka to ponadczasowy klasyk, który ciągle powraca. Nie powinno to dziwić, gdyż takie podłogi zapewniają poważne korzyści. Na przykład korek jest miękki i ciepły, hipoalergiczny i łatwy w pielęgnacji.

Ma jednak pewne wady. Materiał jest mało wytrzymały, podatny na rysy i uszkodzenia oraz łatwo się odbarwia. Nie wnikajmy już w to, co się stanie, jeśli zostanie wystawiony na działanie wody przez dłuższy czas… Nie ma jednak żadnej alternatywy, prawda? Błąd! Panele i płytki winylowe oferują te same korzyści co podłoga z korka, ale bez żadnych wad.

Tak, chcę dowiedzieć się więcej na temat winylu


Podłogi winylowe oferują nieograniczone możliwości

Nieograniczone możliwości

Praktycznie nieograniczony wybór kolorów i stylów oznacza, że podłogę winylową można dopasować do każdego stylu i gustu. Co więcej, winyl jest odporny na wodę, dzięki czemu można go zainstalować w dowolnym pomieszczeniu, łącznie z łazienką i kuchnią.


Podłoga winylowa jest odporna na rysy, plamy i wodę

Doskonała wydajność

Winyl stanowi kompletne rozwiązanie podłogowe. Jego doskonała odporność na rysy, plamy i wodę oznacza, że świetnie nadaje się do codziennego użytku, a możliwość układania na instalacji ogrzewania podłogowego zapewnia jeszcze większy komfort.


Podłogi winylowe są łatwe do utrzymania w czystości

Brak problemów

Podłoga winylowa Quick-Step pozwala zrobić sobie przerwę. Jest łatwa w pielęgnacji i montażu. Połączenie innowacyjnego systemu zatrzaskowego i możliwości montażu na istniejącej podłodze sprawia, że podłoga Rigid Vinyl stanowi idealną opcję podczas renowacji.


Podłogi winylowe są objęte długoterminową gwarancją

Długoterminowa gwarancja

Wysokiej jakości podłogi winylowe Quick-Step są objęte długoterminową gwarancją do 25 lat.

Zobacz wszystkie podłogi winylowe

Artykuły powiązane

06.03.2019

Dlaczego podłoga winylowa stanowi idealny wybór do Twojej kuchni

05.03.2019

Dlaczego podłoga winylowa stanowi idealny wybór do Twojej łazienki

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.