Podłogi Quick-Step „Rigid Vinyl” poddane testom

Firma Quick-Step niedawno wprowadziła Rigid Vinyl — kolekcję eleganckich i wytrzymałych podłóg winylowych. Aby przetestować ich wytrzymałość, udaliśmy się na wyścig Tour de France. Tuż przed rozpoczęciem wyjątkowo ważnej drużynowej jazdy na czas pozwoliliśmy kolarzom rozgrzać się na podłodze Rigid Vinyl. Elegancka podłoga kontra brutalna siła.

Wyjątkowa wytrzymałość i odporność na zarysowania

Buty kolarskie, upuszczane butelki, krążący masażyści i mechanicy oraz wymagający kolarze — a na koniec podłoga wygląda równie elegancko i naturalnie jak na początku. Podłogi Rigid Vinyl oferują doskonałą ochronę przed zarysowaniami i zadrapaniami, a wyjątkowo wytrzymały rdzeń sprawia, że są niesamowicie odporne na uderzenia.

Łatwe czyszczenie

Co więcej, podłogi Rigid Vinyl mają hydrofobową powłokę sprawiającą, że są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu, dzięki czemu sprawdzają się idealnie w łazienkach, kuchniach itp. Podsumowując, podłogi Rigid Vinyl zostały przetestowane i zatwierdzone do użytku w każdej sytuacji.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o podłogach Rigid Vinyl

Zobacz film

Odkryj, jak kolarze z zespołu Deceuninck-Quick-Step dołożyli starań, aby przetestować podłogi Rigid Vinyl podczas wyścigu Tour de France:

Artykuły powiązane

06.03.2019

Dlaczego podłoga winylowa stanowi idealny wybór do Twojej kuchni

05.03.2019

Dlaczego podłoga winylowa stanowi idealny wybór do Twojej łazienki

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.