Panele podłogowe są popularnym rozwiązaniem podłogowym

Panele podłogowe: sprytne rozwiązanie podłogowe

Panele podłogowe zawsze były popularnym rozwiązaniem podłogowym, a nowoczesne innowacje sprawiają, że są jeszcze bardziej pożądane. Którą opcję wolisz?

Dlaczego panele podłogowe powinny być Twoim pierwszym wyborem

Panele podłogowe od wieków stanowią popularne rozwiązanie podłogowe, od drewnianych podłóg w średniowiecznych zamkach po wersalskie parkiety. Zwykle są wykonane z prawdziwego drewna, ale dostępne są również inne opcje, takie jak laminat lub winyl. Nawet w przypadku podłóg drewnianych istnieją różnice między panelami podłogowymi z litego drewna i drewna wielowarstwowego.

Ponadczasowa natura i szeroka gama opcji sprawiają, że panele podłogowe cieszą się coraz większą popularnością. Od rustykalnych po minimalistyczne i modne, dostępne są typy paneli podłogowych pasujące do każdego stylu wnętrza. Nowoczesne innowacje, takie jak łatwe w użyciu systemy zatrzaskowe, sprawiają, że podłogi tego typu są jeszcze bardziej pożądane.

Odkryj wszystkie panele podłogowe Quick-Step


Panele podłogowe oferują nieograniczone możliwości

Nieograniczone możliwości

Praktycznie nieograniczony wybór kolorów i stylów oznacza, że panele podłogowe można dopasować do każdego stylu i gustu. Wodoodporne panele podłogowe, takie jak winylowe i laminowane, mogą być używane nawet w kuchniach i łazienkach.


Panele podłogowe Quick-Step są odporne na rysy, plamy i wodę

Brak problemów

Panele podłogowe Quick-Step nie sprawiają problemów przy montażu i pielęgnacji. Dzięki innowacyjnemu systemowi zatrzaskowemu wszystkie nasze laminowane, winylowe i parkietowe panele podłogowe można instalować bez potrzeby użycia gwoździ lub kleju.


Podłogi winylowe są objęte długoterminową gwarancją

Długoterminowa gwarancja

Wysokiej jakości podłogi laminowane, winylowe i parkietowe Quick-Step są objęte długoterminową gwarancją od 20 lat aż do gwarancji dożywotniej.

Zobacz wszystkie panele podłogowe

Dowiedz się więcej:

Szanowni Klienci,
W tych trudnych czasach panującej epidemii związanej z koronawirusem, chcielibyśmy zapewnić, że zakupy w sklepach oferujących produkty Quick-Step są bezpieczne.
Wszystkim nam zależy na komforcie i bezpieczeństwie podczas dokonywanych zakupów, dlatego wszędzie stosowane są wszelkie środki prewencji, tj. maseczki, płyny do dezynfekcji, wydzielone strefy czy odpowiedni dystans.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że w tym trudnym okresie niektóre kolekcje mogą mieć dłuższe okresy oczekiwania niż zwykle.