Rabat na wybrane podłogi
Dąb różowy malowany Capture

Odrobina różu

Różowy jest dziś wszędzie, od filmów takich jak Grand Budapest Hotel po okładkę hitowego singla Drake’a Hotline Bling. Od niedawna ten kolor podbija również wnętrza domowe, od subtelnych akcentów w meblach po całe ściany pomalowane w przepiękny odcień millennial pink. Następny krok? Dodanie różowej podłogi. Oto jak to zrobić!

Zyskaj piękny różowy wygląd dzięki laminatowi Dąb różowy malowany Capture

Jeszcze nie tak dawno temu róż był uważany za zdecydowanie kobiecy kolor. Dzisiaj jest wszędzie i nietrudno zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Róż może być miękki i spokojny, ale także surowy i stylowy. Zapewnia kompletny zestaw androginicznych odcieni — takich jak brzoskwiniowy, łososiowy lub rumiany — który definiuje pokolenie. Przemawia do naszego poczucia komfortu niezależnie od płci, ale również stanowi idealną przeciwwagę dla naszych coraz bardziej zajętych terminarzy.

Róż podbija wnętrza domów

Podłoga laminowana Dąb różowy malowany Capture

Ten uspokajający efekt sprawia, że jest to idealny kolor do wnętrz domowych. Dążąc do tworzenia miejsc wypełnionych spokojem i harmonią, od jakiegoś czasu sięgamy po naturalne materiały o wyczuwalnej fakturze, takie jak welur i drewno. Róż dodatkowo zwiększa tę miękkość i spokój oraz wywołuje uczucia wrażliwości.

Kolor różowy można wprowadzić do wnętrza domu na kilka sposobów: za pomocą elementów dekoracyjnych, takich jak poduszki i pledy, a także subtelnych i mniej subtelnych różowych akcentów w meblach i kolorze ścian. Osoby, które są gotowe na następny krok, mogą także zainstalować różową podłogę laminowaną, taką jak Dąb różowy malowany z naszej kolekcji laminatu Capture.Wskazówki dotyczące dodawania odrobiny różu do swojego domu

Róż ma nie tylko uspokajające właściwości, ale pozwala też bardziej wyróżnić inne kolory. Ponieważ każda kombinacja tworzy zupełnie inny efekt, jest to świetny kolor do eksperymentowania. Na przykład:

  • Szary, biały, czarny i różne odcienie różu: połączenie różu z innymi neutralnymi kolorami nada wnętrzu minimalistyczny, a jednocześnie świeży, szczery i nostalgiczny charakter.
  • Głęboki róż z odcieniami terakoty, rdzy i ochry: wprowadź dodatkowe ciepło do swojego wnętrza i relaksuj się dzięki tym kombinacjom zainspirowanym Afryką i Ameryką Południową.
  • Czarny i szary: wyróżnij różowe odcienie w swoim wnętrzu, łącząc je z głębokimi i ciemnymi kolorami. Drewno, czerń i szarość są idealne do tworzenia oszałamiających kontrastów i mogą zrównoważyć miękkość różu, aby uzyskać nieco bardziej zdecydowane wrażenie.
  • Miedź: róż zaskakująco dobrze komponuje się z również miedzią — jest to kolejny trend wnętrzarski, który zyskuje na popularności. Łącząc je, wydobywasz najlepsze cechy obu odcieni, co pozwala uzyskać ciepłe, spokojne wnętrze.


Dąb różowy malowany: doskonały różowy wygląd

Wyjątkowe cechy różowego koloru zainspirowały zespół projektantów Quick-Step do stworzenia zupełnie nowej podłogi laminowanej. Podłoga Dąb różowy malowany ma naturalne niedoskonałości, takie jak pęknięcia i sęki, a także malowane wykończenie, która pozwala ożywić różowy odcień.

Podłoga Dąb różowy malowany stanowi część naszej kolekcji laminatu Capture. Kolekcja ta jest wynikiem 30 lat innowacji, kreatywności i technologicznego mistrzostwa. 18 nowych i wyrafinowanych projektów cechuje się niewiarygodną autentycznością, bezprecedensową dbałością o szczegóły i doskonałą wydajnością. Nowa gama zapewnia realistyczne wzornictwo, szczegółowe struktury i niezrównaną wydajność, niespotykaną dotychczas w przypadku podłóg laminowanych.

Podłoga laminowana Dąb różowy malowany Capture

Odkryj podłogę Dąb różowy malowany