Rabat na wybrane podłogi

Pomysły na domowe biuro, w którym poczujesz się lepiej

Choć biura stopniowo znowu się otwierają, jest jasne, że praca z domu z nami zostanie. Ponieważ Twoje środowisko pracy może mieć duży wpływ na Twoje samopoczucie, produktywność i motywację, świetnym pomysłem jest zainwestowanie w domowe biuro, które będzie pasować do Twojej wyjątkowej osobowości. Wybór podłogi może mieć duże znaczenie!

Jeśli chcesz osiągać najlepsze wyniki, potrzebujesz miejsca do pracy, które zapewni Ci motywację. Ważnym czynnikiem jest harmonia. Możesz to osiągnąć w swoim domowym biurze stosując przyjemne w dotyku, naturalne materiały oraz łagodne odcienie kolorów lub łącząc lampę biurową z nastrojowymi amplami lub pośrednim oświetleniem LED zamiast typowych biurowych świetlówek. Pomocne może być również ustawienie roślin w tle i wprowadzenie do domu uzdrawiającej mocy natury.

Dlaczego Quick-Step jest Twoim nowym ulubionym towarzyszem w biurze domowym.

Potraktuj to osobiściel

 

Jeszcze ważniejsze jest jednak sprawienie, by Twoje domowe biuro odzwierciedlało Twoją osobowość. Powieś ulubiony obraz lub fotografię, ułóż na półce książki lub postaw jakąś swoją ceramikę, oczywiście jeśli w wolnym czasie parasz się garncarstwem. Otaczaj się rzeczami, które sprawiają, że czujesz się dobrze. Wtedy zawsze będziesz mieć powód do uśmiechu, nawet w najbardziej stresujących momentach.

Wybór podłogi też może coś powiedzieć o Twojej osobowości. Właśnie dlatego w naszych liniach podłóg winylowych, laminatów i parkietów oferujemy tak szeroką gamę wzorów, rozmiarów desek, kolorów i faktur. W ten sposób zawsze znajdziesz realistyczny design, który będzie pasować do Twojego gustu.


Funkcjonalność podłogi biurowej

W biurze domowym podłoga musi również wytrzymywać codzienne wyzwania. Pomyśl tylko o zadrapaniach spowodowanych przesuwaniem krzesła czy o rozlanej kawie — wszystkim się to zdarza. Nasze podłogi Quick-Step są zaprojektowane z myślą o biurze domowym i domowym życiu, dlatego pokryto je powłoką hydrofobową. Dzięki temu są również łatwe w czyszczeniu. W końcu czy po długim dniu pracy ktokolwiek chciałby spędzać czas, martwiąc się o plamy?

 

Zmień swoje biuro w oazę dobrego samopoczucia dzięki tym podłogom o wysokich parametrach użytkowych.

Wypróbuj RoomViewer

 

Artykuły powiązane

29.06.2021

Żywe kolory: trend w wystroju wnętrz roku 2021