Rabat na wybrane podłogi

Alpha Vinyl: podłogi kuchenne dla domu w czasach po pandemii

Nigdy nie spędzaliśmy w domu więcej czasu niż przez ostatnie półtora roku. W efekcie nasze kuchnie stały się prawdziwymi pokojami dziennymi, a zwrot „mieszkanie w kuchni” szybko się przyjął. Ale tak ruchliwe, wielofunkcyjne miejsce wymaga od nas również przemyślenia kwestii podłóg. Alpha Vinyl, nasza ultramocna, wodoodporna i wytrzymała podłoga, to podłoga winylowa dla kuchni, która poradzi sobie ze wszystkim.

W czasach naszych dziadków kuchnia była po prostu niewielkim, funkcjonalnym pomieszczeniem — obok wydzielonej jadalni i bardziej formalnego „salonu” dla gości. Dzisiaj wolimy raczej kuchnie otwarte. Dlatego większość kuchni płynnie łączy się teraz z resztą przestrzeni mieszkalnej.

Stylowe i bardzo praktyczne: odkryj Alpha Vinyl

 

 

Spotkania i jedzenie

Podczas kryzysu Covid nasze kuchnie stały się — dosłownie — naszymi nowymi salonami. Stół kuchenny był nie tylko miejscem, przy którym się je, ale pełnił również funkcję biurka w ciągu dnia, a nawet (wirtualnej) sali konferencyjnej. Wieczorem zaś wyspa kuchenna stawała się miejscem spotkań i rozmów o tym, co robiliśmy w ciągu dnia. Nawet teraz, gdy pandemia (miejmy nadzieję) się kończy, kuchnia pozostaje sercem naszego domu.

Odważne i wyważone

Ta ewolucja kuchni jako przestrzeni mieszkalnej wyjaśnia również, dlaczego ogólne trendy wnętrzarskie, takie jak organiczne kształty, odważne kolory i stosowanie naturalnych materiałów, takich jak drewno czy kamień, trafiły również do naszych kuchni. Czarne akcenty, delikatne pastelowe odcienie, takie jak przygaszony róż, miętowa zieleń czy blady błękit, przełamują klasyczne odcienie bieli. Możliwe są również śmiałe połączenia z rdzawą czerwienią, koralem i miedzią – pod warunkiem, że pozostaną w harmonii z resztą wnętrza.

Aby wzmocnić to poczucie harmonii, wiele osób wybiera jeden typ podłogi, która łączy salon z kuchnią. Nie zapominaj jednak o funkcjonalności — być może uwielbiasz podłogi lub płytki z litego drewna, ale do swojej kuchni potrzebujesz podłogi, która jest mocna, łatwa w utrzymaniu i wodoodporna.

  


Jak wybrać idealną podłogę do kuchni

Niech Alpha Vinyl pokaże moc w Twojej kuchni

 

Chcesz połączyć autentyczny wygląd prawdziwego drewna lub płytek podłogowych z praktycznymi zaletami łatwego w użyciu i wydajnego materiału, jakim jest winyl? Dobra wiadomość: nasze podłogi Alpha Vinyl to właśnie to. Ta podłoga Quick-Step nie tylko wygląda dokładnie tak, jak naturalny kamień lub drewno, ale ma warstwę ochronną, która zapobiega powstawaniu śladów i zarysowań. Mocny rdzeń desek sprawia, że podłogi te mogą również wytrzymywać uderzenia.

Jeśli chodzi o łatwość użytkowania, nie ma też niczego lepszego niż Alpha Vinyl. Połączenie zaawansowanego wodoszczelnego systemu zatrzaskowego i wodoodpornej technologii zapewnia 100% wodoszczelność. Oznacza to, że nie musisz się stresować, gdy rozleje się woda lub impreza w kuchni wymknie się spod kontroli, bo wszystko jest również bardzo łatwe w czyszczeniu. W końcu, jeśli mamy mieszkać w kuchni, możemy też wprowadzić tam trochę beztroskiej przyjemności.


  

Zalety Alpha Vinyl rzucają na podłogę? Znajdź swój ulubiony styl:

Poznaj Alpha Vinyl