10% rabatu na wybrane podłogi

Panele winylowe na zatrzask: idealna podłoga do samodzielnego montażu

Podłogi winylowe dostępne są w wielu kształtach i stylach: od paneli o drewnopodobnym wyglądzie po płytki z motywami kamiennymi. Również metoda montażu różni się w zależności od typu podłogi winylowej. Tradycyjna klejona podłoga winylowa wymaga płaskiej powierzchni i pewnych umiejętności — lub profesjonalnego montera. Panele winylowe na zatrzask sprawiają jednak, że instalacja jest o wiele łatwiejsza do wykonania przez tych, którzy lubią brać sprawy w swoje ręce.

Odkryj wszystkie panele winylowe na zatrzask

Idealna podłoga do samodzielnego montażu

System Uniclic sprawia, że panele winylowe na zatrzask są równie łatwe w montażu jak podłogi laminowane! Potrzebujesz tylko dobrego noża do przycinania paneli na wymiar, odpowiedniego podkładu i równego podłoża. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie budowlane ani klej! Sztywne panele winylowe można nawet zainstalować na istniejącej podłodze, co oznacza, że jest to idealny wybór przy renowacji.

 
 

Wszechstronne cechy

Po prawidłowym zainstalowaniu panele winylowe na zatrzask są w pełni wodoodporne. Dzięki temu jest to popularne rozwiązanie podłogowe do kuchni i łazienek, gdzie podłoga jest często narażona na działanie wody. Wilgoć nie jest w stanie przeniknąć przez łączenia, dzięki czemu panele winylowe na zatrzask pozostaje w doskonałej formie. Ponadto winyl jest miękki, ciepły i cichy pod stopami, a podłogi winylowe mogą być łączone z ogrzewaniem podłogowym w celu uzyskania doskonałego nowoczesnego komfortu.

Jak stworzyć prawdziwie biofiliczne wnętrze

Zalety paneli winylowych Quick-Step na zatrzask

  • Łatwość montażu
  • Wymagane minimalne przygotowanie
  • Wodoodporność
  • Nadaje się do stosowania z ogrzewaniem podłogowym

Przeglądaj wszystkie panele winylowe na zatrzask

Artykuły powiązane

03.07.2020

Idealna podłoga do kuchni: porównanie płytek winylowych i ceramicznych

02.12.2019

Podłoga laminowana a winylowa: bezpośrednie porównanie