NOWOŚĆ: Quick-Step Livyn

Livyn


Poznajcie Quick-Step Livyn... zupełnie nową kolekcję, która łączy w sobie wygląd i fakturę naturalnego drewna z wszystkimi praktycznymi korzyściami syntetycznej podłogi. Podłogi Livyn emanują ciepłą atmosferą; są ciągłym zaproszeniem do chodzenia po nich boso. Ponadto, ich doskonałe własności pochłaniania dźwięków sprawiają, że możecie się cieszyć swoją podłogą w ciszy i spokoju.

15 dostępnych wzorów

Livyn to kolekcja 15 komfortowych podłóg najwyższej klasy. Ze wzorami, wnoszącymi doskonale przemyślaną równowagę kolorystyczną, teksturę, która dodatkowo podkreśla wyjątkowy wygląd desek, rowki, które podkreślają wymiary desek i wzmacniają urok wzoru drewna. Są dostępne w szerokiej gamie 15 wzorów, w różnych kolorach i rysunkach drewna, wśród których na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

100% wodoszczelność 

Podłogi Livyn o wysokiej odporności na ścieranie są także w 100% wodoszczelne. Łazienki i kuchnie o wystroju z drewna? To żaden problem w przypadku Livyn. Dzięki eleganckim wymiarom desek, stylowym okleinom, dopasowanym fakturom powierzchni i innowacyjnemu wykończeniu krawędzi wzory Livyn wyróżniają się doskonałym efektem.

Dowiedz się, dlaczego zakochasz się w nowych podłogach Quick-Step Livyn

Top