1000 metrów kwadratowych podłogi laminowanej Lagune w luksusowym francuskim hotelu

Szukasz malowniczego miejsca w południowo-zachodniej Francji? Odwiedź Le Grand Hôtel de la Plage (Biscarrosse): cisza, słońce i 1000 m2 laminowanej podłogi Lagune.


Quick-Step Lagune laminate in the Grand Hotel de la Plage

Zrelaksuj się w południowo-zachodniej Francji

Departament Landy w południowo-zachodniej Francji to popularne miejsce wśród wczasowiczów. Historyczne wioski, spokój i słoneczne plaże przyciągają tych, którzy chcą uciec od codziennego zgiełku. W Biscarrosse, niewielkiej miejscowości liczącej nie więcej niż 13 000 mieszkańców, turystów zaprasza Le Grand Hôtel de la Plage. Oprócz wspaniałej atmosfery i lokalizacji nad morzem, kolejnym powodem, dla którego warto zatrzymać się w tym hotelu jest wystrój wnętrza.

Laminat Lagune

Firma Bupa Architecte, której zlecono odnowienie wnętrz, zdecydowała się na unikalny styl i wygląd. Wykonawca dopilnował, aby pokoje i apartamenty Le Grand Hôtel de la Plage tworzyły spójną całość z otaczającym je oceanem. Ważną rolę w tej koncepcji odegrała laminowana podłoga Quick-Step Lagune.

Quick-Step Lagune laminate in the Grand Hotel de la Plage

Jak pokład okrętu

Kolekcja Lagune nadała przytulnym pokojom hotelowym charakterystyczny urok pokładu okrętu. Przy tak niewielkiej odległości hotelu od plaży drewniana podłoga doskonale wzbogaciła wystrój wnętrza. A dzięki wodoodpornej i antypoślizgowej powierzchni goście wracający z orzeźwiającej kąpieli w morzu nie muszą się martwić plamami czy śliską podłogą.
Top