Magazyn Interiors Monthly ogłasza firmę Quick-Step „Najlepszym Producentem Podłóg Laminowanych w 2014 r.”.

Czytelnicy magazynu Interiors Monthly wybrali firmę Quick-Step „Najlepszym Producentem Podłóg Laminowanych w 2014 r.” ze względu na jej portfel produktów i nieustające wysiłki na rzecz innowacyjności.


Uznanie ze strony całej branży

Raz do roku w sierpniu wiodący brytyjski magazyn branżowy o wnętrzach Interiors Monthly przyznaje wyróżnienia liderom branży. Czytelnicy magazynu — w tym 7 500 subskrybentów sprzedających podłogi i meble — głosują na najlepszego dostawcę w różnych kategoriach, od mebli po tkaniny i podłogi. Po raz piąty w ciągu dziesięciu lat firma Quick-Step znalazła się w gronie dumnych zdobywców nagród.

Dziś nowy trend, jutro klasyka

Wytrzymałość i wygoda użytkowania, w połączeniu z kompleksową ofertą rozwiązań w zakresie podłóg — oto cechy portfela podłóg laminowanych Quick-Step. Śledząc trendy rynkowe i innowacje, firma Quick-Step stała się liderem w branży podłóg laminowanych, zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w innych krajach. To właśnie zaangażowanie firmy w śledzenie bieżących trendów wnętrzarskich szczególnie przypadło do gustu czytelnikom Interiors Monthly.


Najlepszy Producent Podłóg Laminowanych

„Jesteśmy bardzo dumni ze zdobycia nagrody dla „Najlepszego Producenta Podłóg Laminowanych w 2014 r.”, mówi Philiep Caryn, kierownik Quick-Step ds. komunikacji międzynarodowej i sponsoringu. „Wraz z nadchodzącą premierą kolekcji podłóg laminowanych Impressive Ultra o wyższej niż dotychczas klasie wodoodporności i bardziej naturalnym wyglądzie, chcemy utrzymać pozycję lidera w najbliższych latach.”
Top