Quick-Step kolejny raz w gronie prestiżowej "Złotej Siódemki Branży Budowlanej"

Miło nam poinformować, iż marka Quick-Step już po raz drugi znalazła się w gronie "Złotej Siódemki Branży Budowlanej". Są to firmy sektora budowlanego, które portal TVEXPO wyróżnił za innowacyjność oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Wyróżnienie to jest owocem naszej starannej pracy i pasji do tworzenia produktów o wyjątkowym design’ie przy użyciu najnowszych technik produkcyjnych. Jest to dla nas motywacja do dalszej pracy na rzecz naszych Klientów oraz umacniania pozycji lidera w zakresie designu, innowacji i jakości.

Złotej Siódemki Branży Budowlanej

Złota siódemka – to prestiżowe wyróżnienie, które swoją premierę miało w 2012 roku. Wyróżnienie jest przyznawane przez portal TV Expo, we współpracy emisyjnej z ogólnopolskimi telewizjami informacyjnymi: TVP INFO, POLSAT NEWS i TVN 24.

Redakcja TV EXPO tworząc programy telewizyjne takie jak; Panorama branż, Zielona polska, Cztery ściany, Polski stół nawiązywała kontakty z tysiącami polskich firm. Szczególnie program Panorama branż był dla TV EXPO platformą do publikacji dziesiątek innowacyjnych rozwiązań, myśli technologicznej i starań firm o tytuł lidera, a jednocześnie stał się powodem do informowania na temat tych mało nagłośnionych aspektów biznesu w Polsce.

Redakcja TV EXPO w oparciu o te bogate doświadczenia postanowiła stworzyć plebiscyt, który pozwala wyróżnić firmy potrafiące w niełatwej rzeczywistości gospodarczej kłaść największy nacisk na rozwój technologii, innowacyjność i w konsekwencji najwyższą jakość swoich produktów.

Złota siódemka branży budowlanej 2015 to grupa laureatów z różnych segmentów i podbranż sektora budowlanego. Firma UNILIN z marką
Quick-Step została nominowana i przyjęła nasze wyróżnienie w kategorii Podłogi, wybijając się wśród konkurencji jakością swojej oferty, wzornictwem oraz skutecznością marketingową zapewniającą jej pozycję lidera rynku i jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek.

Rocznie odbywa się około 20 edycji Złotej siódemki, obejmując wszystkie branże gospodarcze. W każdej branży przedstawionych jest siedem wyróżniających się w danej dziedzinie firm. W ten sposób tworzymy katalog najbardziej innowacyjnych firm działających w Polsce, cechujących się najwyższej jakości produktami w bardzo szerokim spektrum branżowym.


Artykuły powiązane
26.02.2015
Top