Wirtualny stylista podłóg Quick-Step spogląda w przyszłość

Od 26 lutego do 8 marca oczy wszystkich będą zwrócone na firmę Quick-Step uczestniczącą w Batibouw — największych targach o tematyce budownictwa, renowacji i projektowania wnętrz, które odbywają się w Belgii. To właśnie tam firma zaprezentuje swój olśniewający debiut o nazwie „Wirtualny stylista wnętrz”. Wypróbuj najnowszą metodę pomagającą dokonać wyboru idealnej podłogi.

Niezrównana technologia

Wirtualny stylista podłóg Quick-Step opiera się na najnowszej technologii Oculus DK2 — wyświetlacza zakładanego na głowę, który przeniesie Cię do niezwykle realistycznej symulacji komputerowej. Efekt? Niepowtarzalne doświadczenie w świecie 3D, dzięki któremu możesz wybrać dowolną podłogę i umieścić ją w rzeczywistym wnętrzu.

Ale to nie wszystko. Narzędzie umożliwia też spacer po wirtualnym pomieszczeniu, obejrzenie podłóg z bliska oraz przechodzenie od jednej podłogi do drugiej. To jak wejście do katalogu, który staje się rzeczywistością!

Nieograniczona inspiracja

Dlaczego firma Quick-Step wprowadza narzędzie najnowszej generacji do wyszukiwania podłóg? Ponieważ to idealny sposób, aby dowiedzieć się, czy podłoga pasuje do Twojego domu, gustu i wystroju wnętrza. „Narzędzie ma inspirować ludzi i pomagać im zobaczyć, jak wyglądałby ich dom z nową podłogą”, mówi Tim Hennin, Międzynarodowy Menedżer ds. E-Marketingu w firmie Quick-Step.

„Nasz Wirtualny stylista podłóg jest absolutnie wyjątkowym narzędziem w branży podłóg”, dodaje Tim. „Dzięki niemu klienci będą bardziej pewni swojego wyboru. Nigdy więcej wątpliwości i niezadowolenia z zakupu!”

Top