Cztery powody, dla których warto wybrać podłogę pływającą

Czym, w skrócie, są podłogi pływające? Układanie podłogi pływającej nie wymaga przytwierdzania desek do podłoża gwoździami czy klejem. Oto, dlaczego zachwycisz się tym rozwiązaniem.1 – Łatwe w montażu

Jesteś zapalonym majsterkowiczem? W takim razie laminowane podłogi pływające są właśnie dla Ciebie. Układanie tradycyjnych podłóg jest skomplikowanym procesem wymagającym chociażby przybijania desek gwoździami. Podłogi pływające są natomiast szybkie i łatwe w montażu – wystarczy złączyć ze sobą elementy. Co więcej, możesz wreszcie zapomnieć o bałaganie, jaki zawsze towarzyszy klejeniu podłóg laminowanych.

2 – Od razu gotowe do użytku

Po ułożeniu podłogi pływającej nie musisz czekać godzinami, zanim deski będą się nadawały do użytku. Po co czekać do jutra, skoro już dziś możesz cieszyć się nową podłogą?


3 – Doskonałe do remontów

Kupiłeś dom, w który musisz jeszcze włożyć dużo pracy? Podłoga pływająca to idealne rozwiązanie na remont: z łatwością ułożysz ją na starej podłodze (zależnie od jej jakości i grubości). Wybierając podłogę pływającą, oszczędzasz nie tylko na czasie i wysiłku, ale i kosztach remontu.

4 – Zmieniasz otoczenie? Żaden problem!

Jeśli planujesz przeprowadzkę, zabierz podłogę ze sobą. Podłogi pływające są łatwe w demontażu i ponownym montażu. Równie prosta i niedroga jest też wymiana uszkodzonych desek. Gotowy, by wziąć sprawy w swoje ręce? Koniecznie obejrzyj ten praktyczny film na temat układania pływających podłóg Quick-Step.

Top