Czy listwy przypodłogowe powinny być dopasowane do podłogi?

Gdy już wybierzesz podłogę, czas aby pomyśleć o jej wykończeniu. Oznacza to między innymi listwy wykończeniowe - twardy orzech do zgryzienia, który może dopełnić lub zepsuć wygląd podłogi. Dowiedz się, jak dokonać najlepszego wyboru.


Idealnie dopasowana czy śmiało kontrastująca?

Główna zasada dotycząca listew przypodłogowych: muszą albo idealnie pasować do podłogi albo wyraźnie z nią kontrastować. Montaż listew, które prawie (ale nie do końca) przypominają kolor lub styl Twojej podłogi, najpewniej okaże się niewybaczalnym błędem.

Na szczęście Quick-Step oferuje dobre rozwiązanie. Każdą z naszych podłóg laminowanych można zakupić z idealnie dopasowanymi listwami przypodłogowymi. Dzięki temu wydaje się, że stanowią one część podłogi i sprawiają, że pokój wygląda na większy. Chcesz upiększyć wnętrze Twojego domu, dodając odważny element przyciągający wzrok? Wybierz listwy przypodłogowe do pomalowania i stwórz najbardziej kreatywny kontrast.

Listwy i podłogi, które potrafią wiele wytrzymać

Chcesz, aby listwy przypodłogowe były równie trwałe, jak Twoja podłoga. Niestety wiele z aktualnie dostępnych listew pokrywa zaledwie cienka warstwa papieru lub folii, które nie zapewniają zbyt dobrej ochrony.

Jednak firma Quick-Step zapewnia najwyższą jakość zarówno podłóg, jak i listew. Nasze listwy wykonujemy na przykład z prawdziwego, odpornego na zarysowania laminatu. Listwy posiadają 20-letnią gwarancję, dzięki której możesz spać spokojnie przez wiele lat.

Quick-Step to twój zaufany doradca w urządzaniu domu. Przejrzyj nasze inspirujące wnętrza.

Top