Idealna podłoga gdy planujesz urządzanie strychu

Twój własny, prywatny loft, dodatkowy pokój, miejsce do słuchania muzyki... Masz mnóstwo planów na wykorzystanie dodatkowej przestrzeni w domu, gdyby tylko taka się pojawiła? Odmień swój strych - oto rozwiązanie, jakiego szukasz. Niech Twoje nowe pomysły zyskają solidne podstawy dzięki podłogom Quick-Step.Dobre przygotowanie to połowa sukcesu

Zanim przekształcisz swój strych w idealny pokój do oddawania się swoim hobby lub w romantyczną sypialnię dla gości, czeka Cię sporo planowania. Czy konstrukcja dachu jest stabilna i czy dach został ocieplony? Czy powierzchnia użytkowa pod nachylonym sufitem jest wystarczająco duża? Czy posiadasz schody zapewniające łatwy dostęp do strychu? Czy nośność starych podłóg będzie wystarczająca dla Twoich nowych planów? Upewnij się, że zostały uwzględnione wszystkie wymogi.

Czas zakasać rękawy

Gdy tylko wszystko zorganizujesz, możesz zaczynać. Podstawa każdej udanej metamorfozy poddasza? Odpowiednia podłoga! To właśnie tutaj do akcji wkracza Quick-Step. Nie musisz koniecznie pozbywać się swojej starej podłogi - Quick-Step posiada w swojej ofercie tak cienkie podłogi, że możesz zamontować je na innej podłodze. Jeśli podłoga nie jest zupełnie równa, odpowiedni podkład załatwi sprawę.


Wybierz mądrze

Odpowiedni rodzaj podłogi na Twój strych? Laminat to tworzywo nie tylko trwałe i łatwe w utrzymaniu, ale także odporne na zarysowania i przyjazne dla środowiska. Poza tym możesz wybrać dowolny rozmiar, kształt i kolor, aby jak najlepiej dopasować podłogę do swojego strychu i swoich planów!

Potrzebujesz inspiracji w urządzaniu? Zajrzyj do naszego wirtualnego salonu!

Top