Jak naprawić podłogę laminowaną

Czy słońce czy deszcz, najwyższej jakości podłogi laminowane zachowują wysoki poziom odporności. Niemniej jednak wypadki się zdarzają, więc dobrze jest móc samodzielnie naprawić swoją podłogę. Quick-Step przedstawia proces naprawy, krok po kroku.



Praktyczny zestaw naprawczy

Rysy i niewielkie pęknięcia mogą zamienić się w wyżłobienia i znacznie skrócić żywotność podłogi laminowanej. Na szczęście lekkim uszkodzeniom można zaradzić dzięki zestawowi naprawczemu Quick-Step, który zawiera nóż do cięcia na gorąco, grzebień do czyszczenia oraz kilka bloków wosku.

Lekkie lub mocne zniszczenia

Aby naprawić lekkie zniszczenie, użyj jednego z siedmiu kawałków wosku z zestawu naprawczego Quick-Step, aby przywrócić pierwotny kolor zniszczonym deskom podłogowym. Mocne zniszczenia mogą wymagać wymiany jednej lub wielu desek. Dzięki opatentowanym system Uniclic wymiana desek to bułka z masłem.


Patrz i ucz się

Na Twojej podłodze pojawiła się rysa lub pęknięcie? Nie zwlekaj i od razu napraw lekkie zniszczenie. Obejrzyj film instruktażowy dotyczący stosowania zestawu naprawczego Quick-Step. Błyskawicznie naprawisz swoją podłogę. Jeśli nie wiesz, które kolory wosku połączyć w celu przywrócenia podłodze jej pierwotnego koloru, możesz zawsze skorzystać z tabeli kolorów.

Top