Jak utrzymać podłogę w czystości

Czy nie byłoby wspaniale, gdyby Twoja podłoga wyglądała jak nowa przez długie lata? Quick-Step z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą na temat konserwacji podłóg.Na sucho lub na mokro

Podłogi laminowane Quick-Step można czyścić na sucho lub na mokro*. Należy upewnić się, że mop nie jest zbyt mocno nasiąknięty wodą. Wystarczy, jeśli będzie lekko wilgotny. Działanie nie jest wystarczająco intensywne? Dodaj nieco środka czyszczącego Quick-Step do wiadra z wodą, aby usunąć tłuste zabrudzenia.

Zestaw do czyszczenia czyli wszystko czego potrzebujesz

Jeśli chcesz profesjonalnie czyścić swoją podłogę, Zestaw do czyszczenia Quick-Step Cleaning Kit to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Praktyczny i łatwy w obsłudze zestaw do czyszczenia zawiera uchwyt do mopa, mop z mikrofibry oraz butelkę środka czyszczącego Quick-Step. Dzięki temu zapewnia wszystko, co niezbędne, aby w każdej chwili przywrócić Twojej podłodze czystość.


(*) Podłogi z rowkami fazowanymi lub rowkami w kształcie litery „v" zawsze należy najpierw odkurzyć. Jeśli następnie zamierzasz użyć wilgotnego mopa, zawsze zakończ czyszczenie szmatką z mikrofibry.

Top