Idealna podłoga do domowego biura

Wyobraź sobie, że Twoja podróż do pracy trwa krócej niż minutę. Żadnych korków. Żadnego pośpiechu i szukania miejsca parkingowego... Brzmi kusząco? Trudno się dziwić, że wielu ludzi pracuje zdalnie. Jednak urządzenie miejsca do pracy w domu wcale nie jest takim łatwym zadaniem. Oto kilka kwestii wartych rozważenia podczas poszukiwania idealnej podłogi do domowego biura.Step into my office

Zanim urządzisz swoje domowe biuro, zastanów się, czy będziesz jego jedynym użytkownikiem. A może będą je odwiedzać Twoi klienci lub współpracownicy? Nic bardziej nie zachęca do przebywania w biurze niż ciepła podłoga biurowa. Poszukaj odpowiedniej podłogi laminowanej, aby wnieść odrobinę komfortu do swojego nowego miejsca pracy. W końcu... będziesz tu spędzać większość dnia.

Odporność na zniszczenia

Kawa i krzesło na kółkach to nieodłączne atrybuty biura, także tego domowego. Ale kawa się rozlewa, a krzesło na kółkach może zostawiać na podłodze ślady. Upewnij się, że podłoga jest łatwa w czyszczeniu i posiada ochronne warstwy – tak jak nasza podłoga laminowana. Nie musisz się już martwić plamami, śladami użytkowania lub rysami. Aby dowiedzieć się więcej o używaniu krzeseł na kółkach na podłogach Quick-Step, zajrzyj do zakładki Najczęściej zadawane pytania na naszej stronie internetowej.


Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Biura mogą czasami wyglądać surowo i niezbyt zachęcająco. Dzięki wyborowi odpowiedniego rodzaju i koloru podłogi Twoje biuro może sprzyjać przełamywaniu lodów. Wystarczy wybrać podłogę w ciepłym odcieniu pomarańczu lub czerwieni, aby Twoje biuro wyglądało bardziej przytulnie i zapewniało relaksującą atmosferę pracy. Potrzebujesz inspiracji? Tutaj znajdziesz znacznie więcej wskazówek dotyczących kolorów i wystroju wnętrz.
Top