Jak zrobić dobre wejście – Nowa podłoga do korytarzaMasz tylko jedną szansę, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Dzięki odpowiedniej podłodze w korytarzu oczarujesz swoich gości już na wejściu. Oto przydatne wskazówki i triki.

Wielki korytarz

Wejście do domu może być małe i wąskie. Aby stworzyć wrażenie przestronnego korytarza, wybierz jasną podłogę - na przykład z kolekcji podłóg laminowanych Quick-Step. Duży wpływ na wnętrze mają także rowki podłogi. Powierzchnia bez rowków sprawi, że korytarz będzie wyglądał gładko i harmonijnie, natomiast rowki w kształcie litery „v” dodadzą mu głębi.

Stylowe wejście

Chcesz, aby Twój korytarz był kwintesencją szyku? Wybierz podłogę w kolorze czarnym i zestaw ją z jasnymi ścianami.


Postaw na blask

Korytarze wejściowe często sprawiają wrażenie ciemnych. Aby rozjaśnić swój korytarz, nie musisz zawsze polegać na lampach i żarówkach. Możesz położyć w nim białą lub beżową podłogę, która rozświetli wnętrze. Natomiast podłogi w odcieniu jasnego dębu, klonu lub jesionu sprawią, że korytarz będzie wyglądał na bardziej słoneczny.

Chcesz zobaczyć, jak dana podłoga będzie się prezentować w Twoim korytarzu? Skorzystaj z pomocy naszego Doradcy w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Top