Jaka podłoga idealna na wynajem?Jak wybrać odpowiednią podłogę do domu lub mieszkania, które planujesz wynająć? Co wziąć pod uwagę oraz co należy, a czego zdecydowanie nie powinno się robić. Przeanalizowaliśmy dla Ciebie wszystkie opcje.

Wytrzymała podłoga

Podłoga w wynajmowanym lokalu musi być przede wszystkim trwała. Tak trwała, aby wytrzymała przeprowadzki i parapetówki. Upewnij się, że wybrana przez Ciebie podłoga jest odporna na zarysowania i zachowa ładny wygląd na długo. Najlepiej, gdyby była również łatwa w utrzymaniu. Wytrzymała podłoga, która nie jest zbyt droga.

Ponadczasowy wygląd

Nawet jeśli wprost uwielbiasz podłogi z odnowionego drewna z odzysku lub podłogi postarzane, nie są one najlepszym wyborem na wynajem. Nie każdy lubi taki rodzaj podłóg i nie pasują one do każdego wystroju. Podłoga niewspółgrająca dobrze z meblami wynajmującego może go zniechęcić. Dlatego też lepiej jest postawić na podłogę ponadczasową, na przykład dębową.


Rozwiązanie? Laminat!

Quick-Step posiada w ofercie szeroki wachlarz podłóg laminowanych, dzięki któremu z pewnością wybierzesz podłogę zgodną z Twoim gustem. Dzięki temu zyskasz pewność, że podłogi w Twoim wynajmowanym lokum są trwałe, odporne na zarysowania i łatwe w utrzymaniu. Ty i osoby wynajmujące po prostu je pokochacie!

Czy laminat podbił Twoje serce? Czas rozejrzeć się za lokalnym punktem sprzedaży!

Top