Jakich narzędzi użyć do montażu podłogi Quick-Step?

Dzięki opatentowanej technologii Uniclic i Uniclic Multifit montaż podłóg laminowanych Quick-Step to pestka. Jednak zanim rozpoczniesz pracę, upewnij się, że masz pod ręką wszystkie niezbędne narzędzia.Podstawowe narzędzia

W skład zestawu montażowego Quick-Step wchodzą trzy podstawowe narzędzia, które są absolutnie niezbędne do szybkiego i prawidłowego montażu podłogi Quick-Step: klocek montażowy, klocki dystansowe oraz metalowy dociągacz. Klocka montażowego używa się do łączenia ze sobą końcówek elementów. Klocki dystansowe umieszcza się w szczelinach dylatacyjnych, a dociągacz przydaje się podczas montażu płyt podłogowych w trudno dostępnych miejscach.

Oprócz narzędzi podstawowych przydatne mogą okazać się młotek, dłuto oraz odpowiedni materiał do piłowania lub cięcia laminowanych desek lub listew przyściennych. Więcej informacji na temat piłowania lub cięcia desek Quick-Step oraz akcesoriów znajdziesz w naszym artykule.

Do wykończenia

Aby nadać podłodze perfekcyjne wykończenie, Quick-Step oferuje zestaw specjalnych narzędzi i akcesoriów. Dowiedz się więcej na temat kleju Quick-Step ONE4ALL zapewniającego szybkie i bezpieczne spajanie wszystkich listew przyściennych lub na temat szczeliwa Quick-Step Seal & Click gwarantującego lepszą ochronę naszych podłóg laminowanych Lagune przed wilgocią na stronie o podłogach laminowanych.


Lista kontrolna: czego potrzebujesz?

  • Zestaw montażowy Quick-Step (klocek montażowy, regulowane klocki dystansowe i metalowy dociągacz) 
  • Młotek 
  • Dłuto 
  • Piła 
  • Nóż 
  • Dodatkowe akcesoria do wykończenia

Top