Tak. Możesz położyć nową podłogę na starej.

Remontujesz dom? Chyba przyznasz, że ważne jest wyrażenie własnego stylu? Poprzedni właściciel mógł na przykład położyć idealnie wypoziomowaną podłogę, ale płytki kojarzą Ci się z kuchnią babci... w negatywnym sensie. Dobra wiadomość jest taka, że możesz zostawić starą podłogę i po prostu zakryć ją nową.Zachowaj stabilność, nadaj własny styl

Nie musisz zrywać całej podłogi tylko dlatego, że nie podobają Ci się płytki. Po prostu połóż nową podłogę na starej. W ten sposób zyskujesz podwójnie: zachowujesz stabilność starej podłogi, ale nadajesz jej swój własny styl. Również przestawianie drzwi i progów to żaden problem: większość podłóg laminowanych jest tak cienkich, że drzwi wymagają tylko delikatnego podniesienia.


Kluczem jest odpowiedni podkład

Kładziesz nową podłogę na starej? Nie zapomnij o właściwym podkładzie. Starą podłogę należy dobrze wypoziomować. Dzięki miękkiemu lub twardemu podkładowi wyrównasz drobne niedoskonałości, a doradca w dziedzinie podkładów pomoże Ci dobrać najlepszy materiał. Jeśli podłoga jest bardzo nierówna lub ma poluzowane płytki, zastanów się nad innym rozwiązaniem.

Zrób to sam

W układaniu nowej podłogi na starej najlepsze jest to, że nie potrzebujesz niczyjej pomocy. Po prostu kup materiały i do dzieła!
Top