Trzy powody dla których warto wybrać odnowione drewnoPodłogi nie muszą być zawsze wykonywane ze świeżo ściętego drewna. Drewno uzyskane ze starych podłóg, podkładów kolejowych, stajni lub zwalonych drzew również daje wiele możliwości tworzenia efektownych podłóg. Oto trzy powody, dla których warto rozważyć wybór podłóg z odnowionego drewna.

1.Każda podłoga ma swoją historię

Gdyby podłogi mogły mówić! Za każdą podłogą z odnowionego drewna kryje się opowieść, która wnosi ponadczasowość do wnętrza Twojego domu. Odnowione drewno opiera się upływowi czasu, a ślady jego użytkowania są cichymi świadkami wyjątkowej przeszłości.

2. Troska o środowisko

Historia nie robi na Tobie wrażenia? Zatem pamiętaj, że wybierając odnowione drewno, ograniczasz negatywne skutki dla środowiska naturalnego. Podłoga z odnowionego drewna jest przyjazna dla środowiska, ponieważ do jej produkcji nie zostało ścięte ani jedno drzewo. Ponowne wykorzystanie drewna spisanego na straty pozwala zachować lasy i ograniczone zasoby naturalne... Nie znajdziesz bardziej ekologicznych podłóg!


3. Niepowtarzalność

Podłogi z odnowionego drewna są niepowtarzalne. Ich wytarte krawędzie i popękane sęki wprowadzą do Twoich wnętrz szlachetność oraz unikalny styl. Szukasz podłóg o naturalnej strukturze odnowionego drewna i subtelnym, romantycznym wyglądzie? Przejrzyj ofertę Laminate zawierającą niezliczony wybór podłóg ze śladami użytkowania i o rustykalnym wykończeniu.

Top